Brak dźwięku w Google Chrome

Witam. Macie dźwięk w przeglądarce Google Chrome 105.0.5195.127 (64bit), np. z youtube.com?

Oczywiście, bez problemu

U mnie nie ma od niedzieli. Odinstalowywałem i instalowałem przeglądarkę od nowa i to samo. Co robić?

Nawet forum dobreprogramy nie wchodzi.

Można sprawdzić jak zadziała Chrome portable:

Google Chrome Portable 64-bit Stable (Test) (web browser) | PortableApps.com (64 bit, dalej w fazie testów dla wersji przenośnej od Portable Apps)
Google Chrome Portable (web browser) | PortableApps.com (32 bit)

Czy nawet beta:

(Google Chrome Portable Beta (web browser) | PortableApps.com)

Już około 6 października 106 ma osiągnąć stabilność a 107 około 25 października.

A już bardzo opcjonalnie wersję Dev i Canary:

(Google Chrome Portable Dev (web browser) | PortableApps.com)

(Tu Portable Apps odrzuciło tworzenie wersji przenośnej czy nawet samo Google nalega by jej nie robić)

Na wersji Google Chrome Portable 64-bit Stable (Test) (web browser) | PortableApps.com działa.

Czyli możliwe, że dezinstalator czegoś nie usuwa lub wraca to mechanizmem synchronizacji (nie loguj się na konto Google by to wykluczyć).

Podobno Google już uznał 106 za stabilne wydanie:

Czyli 105 będzie trudniej pobrać ze serwera Google (gdy wydanie 106 ma więcej minusów niż plusów) a Slimjet nie zrobił kopii na czas (Download older versions of Google Chrome for Windows, Linux and Mac).

Wersja Google Chrome 105.0.5195.127 (64bit), miała problem. Jak ją uruchamiałem to sam się wyciszał głos w Mikserze głośności. Uaktualniłem do wersji 106.0.5249.91 i jest OK.

I znów mam to samo. Znów sam głos się wycisza w Google Chrome.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.