Dźwięk w komputerze

(Liśka) #1

Nie wiem co mi się stało ale od pewnego czasu nie mam dźwięku w komputerze. Ale tak dziwnie bo opdtwarzam muzyke wszystko słychać rozmawiam przez skype też wszystko okej. Ale dźwięku nie mam np. podczas gdy kto do mnie pisze na GG lub jak gram w gry internetowe albo podczas oglądania filmików w internecie. Można powiedzieć ze nie mam dzwięku w internecie tylko w skypie.. Nie wiem co mam zrobić.Głośniki są dobre na 100% pomóżcie... :frowning:

(sniper00) #2

miałem tak samo mp3 działało, a np na youtube już był brak dźwięku...... niestety wszelki próby naprawy czy to w rejestrze czy to też z reinstalka sterowników nie pomogły... jedyne co podziałało to przywracanie systemu....

(Liśka) #3

aha :o a nie ma jakiegoś innego sposobu..? bo jak tak zrobie to mi sie pokasują rzeczy na kompie ... nie? a zresztą nie wiem jak ja to zrobiłam że nie ma tego dźwięku z tego co słyszę często się tak robi... może jest jakiś inny sposób..jak wiecie to piszcie błagam... :? a jak nie to napiszcie jak sie przywraca system... :roll: z góry dzienx

(Michal B1990) #4

przywracanie nie wykasuje ci danych na komputerze. Konieczna może być tylko ponowna instalacja programów zainstalowanych od czasu utworzenia punktu przywracania. wszystkie pozostałe pliki powinny zostać nienaruszone. Powinno być coś o tym napisane w pomocy Windows.

(Fly Men) #5

Miałem podobny problemik i wynalazłem to http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight= . Dodam że pomogło :slight_smile: pzdr

(Liśka) #6

oo dzięki !!