Dźwięk w komputerze

Nie wiem co mi się stało ale od pewnego czasu nie mam dźwięku w komputerze. Ale tak dziwnie bo opdtwarzam muzyke wszystko słychać rozmawiam przez skype też wszystko okej. Ale dźwięku nie mam np. podczas gdy kto do mnie pisze na GG lub jak gram w gry internetowe albo podczas oglądania filmików w internecie. Można powiedzieć ze nie mam dzwięku w internecie tylko w skypie… Nie wiem co mam zrobić.Głośniki są dobre na 100% pomóżcie… :frowning:

miałem tak samo mp3 działało, a np na youtube już był brak dźwięku… niestety wszelki próby naprawy czy to w rejestrze czy to też z reinstalka sterowników nie pomogły… jedyne co podziałało to przywracanie systemu…

aha :o a nie ma jakiegoś innego sposobu…? bo jak tak zrobie to mi sie pokasują rzeczy na kompie … nie? a zresztą nie wiem jak ja to zrobiłam że nie ma tego dźwięku z tego co słyszę często się tak robi… może jest jakiś inny sposób…jak wiecie to piszcie błagam… :? a jak nie to napiszcie jak sie przywraca system… :roll: z góry dzienx

przywracanie nie wykasuje ci danych na komputerze. Konieczna może być tylko ponowna instalacja programów zainstalowanych od czasu utworzenia punktu przywracania. wszystkie pozostałe pliki powinny zostać nienaruszone. Powinno być coś o tym napisane w pomocy Windows.

Miałem podobny problemik i wynalazłem to http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight= . Dodam że pomogło :slight_smile: pzdr

oo dzięki !!