Dźwięk z głośników na mikrofon

Witam!

Szukam jakiegoś programu lub poradnika dzięki któremu dźwięk który leci w głośnikach da prosto na mikrofon tzn. Tak żeby jak ja puszczę muzykę żeby osoba z którą rozmawiam np. przez Skype słyszała tą muzykę. I proszę nie pisać o przykładaniu mikrofonu do głośnika :stuck_out_tongue:

Czesiolek_ , jaka masz dzwiekowke?

start -> uruchom -> sndvol32.exe -> opcje -> wlasciwosci -> nagrywanie (recording) - zaptaszkuj wszystko i ok, powinien byc zaptaszkowany mikrofon jak zaptaszkujesz wave/what u hear - nazwa zalezy od dzwiekowki to osoba na skype bedzie slyszala muzyke ale nie bedzie slyszala co mowisz musisz zaptaszkowac mikrofon - wtedy bedzie aktywny

No niestety ale ten myk nie działa :frowning: Jak to robię po prostu nic się nie dzieje :frowning: Jakieś inne pomysły?

jaka masz dzwiekowke?

pewnie zaznaczasz nie to co trzeba

to jak mogę zaznaczyć nie to co mam?

1sze ptaszkowanie jest do wyswietlenia wszystkich suwakow od nagrywania klikasz ok, a pozniej jak juz beda widoczne to ptaszkujesz (pod suwakiem) tylko jednego co ma byc aktywny czyli chyba wave - bo dalej nie podales karty dzwiekowej… (skoro uzywasz skype to domyslnie masz zaptaszkowanego mikrofona)

boger ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif