Dzwiek z monitora

allo! wszystkim

Mam problem chyba ze sterownikami do monitora lcd My Com.Ma on w sobie wbudowane dwie kolumny ale nie slychac dzwieku .Dzieje sie tak po formacie

WIN XP.Po prostu nie widzi tych glosnikow a przez standardowa instalacje sie nie da dodac.

Za pomoc z gory dziekuje.

A ustawiłeś w panelu sterowania “dźwięki i urządzenia audio” “ustawienia głośników”?

sprawdz start-> uruchom-> sysdm.cpl-> Sprzęt-> Menadzer urządzeń gdzie sprawdz czy nie ma konfliktu sprzętowego

a czasem nie ma on kabla do podłączenia monitor karta dzwiękow i nie jest wpięty :wink:

A zainstalowałeś stery od karty dźwiękowej!!

wiec kable podpinalem na mozliwe sposoby i sa teraz podpiete jak maja byc,

karta jest na plycie glownej i sterownikow nie dodawalem,poza tym w panelu sterowania nie ma zakladki ze sa jakies glosniki ale czuje mikrofon z zainstalowanej kamerki a przez wizarda nic nie moge dodac i co wy na to?

aha jak mowilem jest po formacie przed wszysto chodzilo ladnie.

zainstaluj stery od plyty glownej i w panelu sterowania masz ikone o nazwie Dźwięki i urządzenia audio tam zobacz czy wszystko jest na full ustawione i nie wyciszone pozdro

tylko nie wiem jaka mam plyte glowna na cdku do niej mam kilka mozliwosci ktore i tak nie wchodza tylko odsylaja do soyo website

Ale masz przecież płytę CD ze sterownikami do tej swojej płyty…

doszedlem , byly to sterowniki klopot z glowy dziekuje za pomoc