Dźwięki wyłapane przez głośniki

Od czasu do czasu zdarza się, że przez moje głośniki (Logitech 2.1) słychać jakieś radio. Dlaczego ?? Mam zapis dostępny tutaj . Czy ktoś coś zrozumiał ?? :mrgreen: :smiley: :lol:

Kup lepze głośniki i kartę to nie będziesz miał 8)

A zjawisko określane jest mianem interferencji fal elktromagnetycznych.

Mam głośniki Logitech, wcześniej nie miałem takich problemów. Miałem wcześniej podłączoną wieżę i nic.

Tak to fajne zajawisko :slight_smile: Miałem głośniczki najniższej klasy jaka możliwa i często gęsto słuchałem sobie czyichś rozmów przez CB :smiley:

Spróbuj je trochę inaczej ustawić.

Miałem taki sam problem Niestety po dziś dzień nie rozwiązany, ale coraz rzadziej występujący :slight_smile:

Mam to samo co jakiś czas na bezprzewodowych słuchawkach Philpsa :slight_smile: Po prostu słuchawki przechwytują sygnał radiowy nadawany przez daną stację :slight_smile:

często pomaga :slight_smile:

Ja też tak czasem mam, jak taki koleś z siąsiedniego bloku nadaje przez sb to czasem słychać :lol:

Niestety, nie mogę ich inaczej ustawić, ponieważ mam za mało miejsca na biurku. Na szczęście rozmowy są dość ciche i krótkie, więc nie jest tak źle. :wink: :slight_smile:

Miałem to samo, głośniki jakieś za 20zł i czestwo gdy siedzialem to slyszalem jakieś nadawanie.

Osobiście u mnie też ma miejsce taka sytuacja. Ale nie jest to bardzo denerwujące. A jesli chcesz się tego pozbyć to trzeba wymienśgłśniki. W sklepie doradzą Ci jakie dokładnie !!