Dzwonienie za darmo?

(Danzelmario) #1

witam! znalazłem w sieci taki program o nazwie wengo phone http://openwengo.com/,po zarejestrowaniu sie program daje 2 euro na wygadanie z dowolnym numerem na swiecie zarowno jak stacjonarnym i komorkowym. sprawdzilem i wszystko dziala.mam neostrade wiez zalozylem sobie 2 konta a na kazdym oczywiscie po 2 euro. osoby ze stalym ip oczywiscie nie moga tego zrobic :stuck_out_tongue: bo z jednego adresu nie wiem czy mozna 2 razy zalozyc konto.pytanie jest takie czy mi nie przyjdzie na rachunek telefoniczny zaplata za te roznowy?bo troche sie obawiam bo przeciez nie ma nic za darmo a tu dzwonilem normalnie na komorke i stacjonarne..

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 8:13

pobierzecie i sprawdzcie sobie ten program jak chcecie bo naprawde dziala. tylko mialem troche problemow ze zrozumieniem co i jak wiec jak by co to piszcie to powiem bo zapewniam ze to dziala bo sprawdzilem.

(Meteo17) #2

To dla nich reklama i dają za darmo ja tez vengo uzywam jak i skype wczoraj rozdawał 20 minut za free, nic nie nie martw zadnego rachunku nie bedzie, dzięki za progrmam.

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 9:22

hehhe a jednek to ten sam program co ja mam juz o tym pisałem mam dziwny błąd bo mi jak dzwonie program się wyłancza poradzicie coś.

(Wojtanos) #3

Po 5 minutach program się rozłącza. Gdyby tego nie wprowadzili ludzie (przynajmniej polacy) pozakładaliby mnóstwo kont, co byłoby dla nich niekorzystne.

Program działa. Posiadamy na koncie 2 euro, za każdą rozpoczętą minutę zapłacimy 0,02 euro. Więc, gdy podzielimy 2/0,02 wychodzi nam dokładnie 100 minut. Natomiast biorąc pod uwagę fakt, że będzie nas rozłączało co 5 minut, dzielimy nasze "darmowe" minuty 100/5 i wychodzi nam 20 połączeń 5 minutowych.

(Skr3czu) #4

Ja sie zarejestrował ,ale nie moge dzwonić na telefony komórkowe nie wiem dla czego;(

(Danzelmario) #5

no ja tez nie wiem u mnie dziala wszystko wporzadku, zarejestrowalem sie u dzwonie do kazdego. a dobrze wpisujesz numer?w ogole mozesz gdzies dzwonic czy nigdzie?bo moze nieaktywowales linka przeslanego na maila. program dziala bo sprawdzalem wiec cos nie tak zrobiles po prostu.

(Meteo17) #6

0048 albo +48 i numer by rejestrować pare kont wystarczy program JAP ps ja dzwonie na kom czy inne ale program sie wyłancza, dlaczego

(x-awier) #7

Ja podobnie pobrałem

zarejetrowałem się i wpisuje numer komórkowy (czy to sam czy z +48 ) to jakaś babka nachrzania po włosku :-x

(Wojtanos) #8

Wszystko działa. Przed numerem komórkowym wpisujesz 0048 a następnie numer komórkowy.

(x-awier) #9

No i dalej lipa nie działa :-x

(Wojtanos) #10

Nie wiem czy coś to zmieni, ale ja dzwonie na orange i wszystko działa :?

(Maryś) #11

Witam.

Przepraszam za ton ale :

Za darmo .... to można najwyżej w mordę dostać !

Zrozumcie, że wszędzie to działa na zasadzie zachęty i promocji.

Ciekawe czy Ktoś za darmo może używać Wengo Phone chociażby przez miesiąc ?

Zakładanie kilku kont lub inne sztuczki do niczego nie prowadzą to tylko dalsze kombinacje.

(Danzelmario) #12

Maryś

zacheta czy nie zacheta ale 100 minut jak nic mam na wygadanie. to tobie to mało????ja tam sie ciesze....

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:47

a zakozenie kolejnego konta zajelo mi 10 minut... i kolejne 100 minut... to wg ciebei to zle,dla mnie tam dobrze..

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:49

jakie kombinacje... pare minut poswiecic trzeba na zalozenie nowego konta zeby sie cieszyc kolejnymi 2 euro

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:50

nawet jesli zablokuja mi program czy cos to co z tego. wygadalem sobie troche i to za darmo i to sie liczy bo nic nie zaplacilem za to

(Maryś) #13

Witam.

danzelmario : Polak potrafi ?

(Danzelmario) #14

x-awier a aktywowales linka ktorego gostales poczta?jesli tego nie zrobisz nie bedzesz dzwonil. u mnie na poczte przyszlo ale zostala wiadomosc sklasyfikowana jako spam nie wiem dlaczego. ale konto aktywowalem.

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:53

ja tam nie wiem u mnie wszystko dziala. wiec skoro u mnie to u was tez powinno.zarejestrujcie sie dobrze. i bedziecie dzwonic.

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:56

o co chodzi :slight_smile: ?bo nie zrozumialem :slight_smile: no ja nie wiem ja kten program dziala i ile ale od wczoraj legalnie dzwonie i to za darmo moze dlugo nie pociagne na tym nie wiem pozyjemy zobaczymny

(x-awier) #15

danzelmario nie aktywowałem :oops:

Działa :smiley: właśnie zadzowniłem do siostry :smiley:

A jak ktoś nie ma z neo to nie ustawi sobie 2 kont :?:

(Meteo17) #16

Ja instaluje od nowa przypominam program zajmuje prawie 90mb sporo jak na takie coś zobaczymy czy dobrze bedzie działał bo mi ostatnio wcale nie działało tylko wyłaczał się.

(Danzelmario) #17

x-awier działa? no widzisz, to dobrze to w koncu kazdy uwierzy ze działa. ja mam neostrade wiec moge ci zalozyc pare kont jak zechcesz no problem:)(tylko jak ja ci podam haslo i login?na forum to raczej nie bo kazdy se skorzysta)bo jesli ma sie stale ip to nie mam pojecia. ja probowalem zalozyc na tym samym 2 konto bo mi cos tam pisalo ze sie nie da nie wczytywalem sie bo rozlaczylem sie z internetem polaczylem ponownie i sobie znow konto zalozylem.przydaje sie miec neostrade czasami :smiley:

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 14:54

a u mnie jakos zajmuje nie co ponad 20 mega. ja uzywam wersji 0.99. to moze dlatego??

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 14:57

tu macie linka do mojej wersji http://wengofiles.wengo.fr/wengophone/WengoSetup_0.99.exe

(Wojtanos) #18

No pewnie, że działa. Trzeba tylko troche pomyśleć. Jak ktoś jest nerwowy to już jego problem. Łatwo se walnąć posta, jak najpierw się nie przeanalizuje problemu samemu...

POLECAM WENGO! DZIAŁA na 100%!

P.S. Moja instalka waży 6,9 mb :?

(Danzelmario) #19

a i jeszcze jedno z tego co sie dowiedzialem to roznie jest z dlugoscia rozmow... niektorym nie rozlacza i moga gadac dlugo a niektorzy podaja ze po 5 minutach rozlacza albo i po minucie. nie wiem od czego zalezy czas rozmow,ale minuta kosztuje 0,02 euro bo sprawdzilem.a na koncie mamy 2 eudo co daje 100 minut przynajmniej teoretycznie. ja juz wygadalem prawie 1 euro. i wyslalem kilka smsow na komorke(0.09 euro sms)

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 15:06

dokladnie, zgadzam sie. ja sam wszystko skonfigurowalem to nei jest trudne tylko trzeba patrzec na wszystko.

(x-awier) #20

No mi też pięknie ładnie działa :smiley: