Dzwonienie za darmo?

witam! znalazłem w sieci taki program o nazwie wengo phone http://openwengo.com/,po zarejestrowaniu sie program daje 2 euro na wygadanie z dowolnym numerem na swiecie zarowno jak stacjonarnym i komorkowym. sprawdzilem i wszystko dziala.mam neostrade wiez zalozylem sobie 2 konta a na kazdym oczywiscie po 2 euro. osoby ze stalym ip oczywiscie nie moga tego zrobic :stuck_out_tongue: bo z jednego adresu nie wiem czy mozna 2 razy zalozyc konto.pytanie jest takie czy mi nie przyjdzie na rachunek telefoniczny zaplata za te roznowy?bo troche sie obawiam bo przeciez nie ma nic za darmo a tu dzwonilem normalnie na komorke i stacjonarne…

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 8:13

pobierzecie i sprawdzcie sobie ten program jak chcecie bo naprawde dziala. tylko mialem troche problemow ze zrozumieniem co i jak wiec jak by co to piszcie to powiem bo zapewniam ze to dziala bo sprawdzilem.

To dla nich reklama i dają za darmo ja tez vengo uzywam jak i skype wczoraj rozdawał 20 minut za free, nic nie nie martw zadnego rachunku nie bedzie, dzięki za progrmam.

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 9:22

hehhe a jednek to ten sam program co ja mam juz o tym pisałem mam dziwny błąd bo mi jak dzwonie program się wyłancza poradzicie coś.

Po 5 minutach program się rozłącza. Gdyby tego nie wprowadzili ludzie (przynajmniej polacy) pozakładaliby mnóstwo kont, co byłoby dla nich niekorzystne.

Program działa. Posiadamy na koncie 2 euro, za każdą rozpoczętą minutę zapłacimy 0,02 euro. Więc, gdy podzielimy 2/0,02 wychodzi nam dokładnie 100 minut. Natomiast biorąc pod uwagę fakt, że będzie nas rozłączało co 5 minut, dzielimy nasze “darmowe” minuty 100/5 i wychodzi nam 20 połączeń 5 minutowych.

Ja sie zarejestrował ,ale nie moge dzwonić na telefony komórkowe nie wiem dla czego;(

no ja tez nie wiem u mnie dziala wszystko wporzadku, zarejestrowalem sie u dzwonie do kazdego. a dobrze wpisujesz numer?w ogole mozesz gdzies dzwonic czy nigdzie?bo moze nieaktywowales linka przeslanego na maila. program dziala bo sprawdzalem wiec cos nie tak zrobiles po prostu.

0048 albo +48 i numer by rejestrować pare kont wystarczy program JAP ps ja dzwonie na kom czy inne ale program sie wyłancza, dlaczego

Ja podobnie pobrałem

zarejetrowałem się i wpisuje numer komórkowy (czy to sam czy z +48 ) to jakaś babka nachrzania po włosku :-x

Wszystko działa. Przed numerem komórkowym wpisujesz 0048 a następnie numer komórkowy.

No i dalej lipa nie działa :-x

Nie wiem czy coś to zmieni, ale ja dzwonie na orange i wszystko działa :?

Witam.

Przepraszam za ton ale :

Za darmo … to można najwyżej w mordę dostać !

Zrozumcie, że wszędzie to działa na zasadzie zachęty i promocji.

Ciekawe czy Ktoś za darmo może używać Wengo Phone chociażby przez miesiąc ?

Zakładanie kilku kont lub inne sztuczki do niczego nie prowadzą to tylko dalsze kombinacje.

Maryś

zacheta czy nie zacheta ale 100 minut jak nic mam na wygadanie. to tobie to mało???ja tam sie ciesze…

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:47

a zakozenie kolejnego konta zajelo mi 10 minut… i kolejne 100 minut… to wg ciebei to zle,dla mnie tam dobrze…

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:49

jakie kombinacje… pare minut poswiecic trzeba na zalozenie nowego konta zeby sie cieszyc kolejnymi 2 euro

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:50

nawet jesli zablokuja mi program czy cos to co z tego. wygadalem sobie troche i to za darmo i to sie liczy bo nic nie zaplacilem za to

Witam.

danzelmario : Polak potrafi ?

x-awier a aktywowales linka ktorego gostales poczta?jesli tego nie zrobisz nie bedzesz dzwonil. u mnie na poczte przyszlo ale zostala wiadomosc sklasyfikowana jako spam nie wiem dlaczego. ale konto aktywowalem.

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:53

ja tam nie wiem u mnie wszystko dziala. wiec skoro u mnie to u was tez powinno.zarejestrujcie sie dobrze. i bedziecie dzwonic.

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 13:56

o co chodzi :slight_smile: ?bo nie zrozumialem :slight_smile: no ja nie wiem ja kten program dziala i ile ale od wczoraj legalnie dzwonie i to za darmo moze dlugo nie pociagne na tym nie wiem pozyjemy zobaczymny

danzelmario nie aktywowałem :oops:

Działa :smiley: właśnie zadzowniłem do siostry :smiley:

A jak ktoś nie ma z neo to nie ustawi sobie 2 kont :?:

Ja instaluje od nowa przypominam program zajmuje prawie 90mb sporo jak na takie coś zobaczymy czy dobrze bedzie działał bo mi ostatnio wcale nie działało tylko wyłaczał się.

x-awier działa? no widzisz, to dobrze to w koncu kazdy uwierzy ze działa. ja mam neostrade wiec moge ci zalozyc pare kont jak zechcesz no problem:)(tylko jak ja ci podam haslo i login?na forum to raczej nie bo kazdy se skorzysta)bo jesli ma sie stale ip to nie mam pojecia. ja probowalem zalozyc na tym samym 2 konto bo mi cos tam pisalo ze sie nie da nie wczytywalem sie bo rozlaczylem sie z internetem polaczylem ponownie i sobie znow konto zalozylem.przydaje sie miec neostrade czasami :smiley:

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 14:54

a u mnie jakos zajmuje nie co ponad 20 mega. ja uzywam wersji 0.99. to moze dlatego??

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 14:57

tu macie linka do mojej wersji http://wengofiles.wengo.fr/wengophone/WengoSetup_0.99.exe

No pewnie, że działa. Trzeba tylko troche pomyśleć. Jak ktoś jest nerwowy to już jego problem. Łatwo se walnąć posta, jak najpierw się nie przeanalizuje problemu samemu…

POLECAM WENGO! DZIAŁA na 100%!

P.S. Moja instalka waży 6,9 mb :?

a i jeszcze jedno z tego co sie dowiedzialem to roznie jest z dlugoscia rozmow… niektorym nie rozlacza i moga gadac dlugo a niektorzy podaja ze po 5 minutach rozlacza albo i po minucie. nie wiem od czego zalezy czas rozmow,ale minuta kosztuje 0,02 euro bo sprawdzilem.a na koncie mamy 2 eudo co daje 100 minut przynajmniej teoretycznie. ja juz wygadalem prawie 1 euro. i wyslalem kilka smsow na komorke(0.09 euro sms)

Złączono Posta : 04.08.2006 (Pią) 15:06

dokladnie, zgadzam sie. ja sam wszystko skonfigurowalem to nei jest trudne tylko trzeba patrzec na wszystko.

No mi też pięknie ładnie działa :smiley: