Dzwonienie za darmo?

A mi sie nie chce yarejestrowac…:slight_smile:

bo moze nie umiesz?jakos kazdemu sie udalo zarejestrowac. poprobuj.

I właśnie w tym problem… Robie wszystko ok i nie dziala…:frowning:

to moze zrobmy tak,bo nie widze innego wyjscia ze po prostu opisz to po koleji co robisz zeby byl owiadomo gdzie popelniasz blad dokladnie. bo inaczej to nie da sie jego rozwiazac chyba

Hallo a czy mi nikt nie odpowie jak dzwonie program sie wyłancza co na to poradzić.

To tak:

  1. Sciągam program “WengoPhone-2.0-rc2-windows” (15,8mb)

  2. Instaluje go

  3. Otwieram i pojawai sie te okienko do logowania

  4. Klikam w nim na “You don’t have a Wengo account? Click here!”

  5. Pokazuje się strona z formularzem rejestracyjnym i ją wypełniam (Nickname, Password, Confirm password, E-mail, wpisuje kod z obrazka i zaznaczam “I read and accept the Terms of Service”) a nastepnie klikam “Continue”

  6. Coś tam sie pojawilo ze gratuluja mi ze zalozylem konto tylko na meila przyjdzie potwierdzenie i musze tam kliknac w linka by aktywowac)

  7. Czekam na meila i czekam ale nic nie dochodzi… No Jest…

  8. Przyszedl meil i klikam na linka by aktywowac konto a tam sie pojawia strona

errorbs5.th.png

  1. No i koniec. Probuje sie zalogowac w programie na moje konto ale nic mi sie nie loguje bo wraca do poprzedniego stanu tzn ze widze nickname i haslo zeby wpisac…

Wie ktos moze gdzie blad?

No normalnie miałem ten sam problem :evil:

Na początku zadzwoniłem do siostry i wyłączyłem program…

A za 2 godziny włączam bi musiałem pilnie gdzieś zadzwonić i lipa takie same “objawy”

:roll:

marus005 no to niestety nie wiem co jest nie tak. ja zalozylem trzy konta i jest wszystko ok. tyle ze ja uzywam tej wersji 0.99 mzoe to jajas roznica.nie mam pojecia czemu tak sie robi. moge ci zalozyc konto i podac login i haslo to sprawdzisz jak dziala program.zglos sie do mnie na email.

Hmm zalozylem inne konto i dziala tzn mam 2 euro tylko jeszcze dzwonic nie mge bo mi babka cos gada ale to zaraz rozpracuje chyba…

Problem moj tkwil w tym ze cos z tym linkiem zle mi dali ze kliknalem go zaduzo razy czy cos i on zglupial i zablokowal i dlatego… To ejszcze raz zrobilem i juz dziala si ezalogowalem :stuck_out_tongue:

Tylko co z tym dzwonieniem…:frowning: / O juz działa :stuck_out_tongue: fajny program

mi tez wariuje czasami :smiley: dzwonie na stacjonarny i mi babka zaczyna cos nawijac…dzwonie na kom-wszystko wporzadku…dziwne :stuck_out_tongue: .ale po paru chwilach i probach juz dalej jest ok.

a ja mam inny problem z rejestracją wpisuje wszystko i wyświetla mi się unknown error

no skorp wyswietla sie nieznany bląd to co mozna tu poradzic, nic :stuck_out_tongue:

Sprobuj jeszcze raz tyle, ze tym razem z inna nazwa uzytkownika, innym meilem itp.

Też tak miałem…

A powiedzcie mi czy wszyscy tak macie? Bo u mnie to minuta kosztuje 0,21 Euro przy czym 2 Euro dzielac na 0,21 wychodzi cos okolo 10 minut a nie 100

Wszyscy tak maja czy to u mnie tak drozej jest?:stuck_out_tongue:

zainstalowałem i dziala tylko ze dostałem 1 euro a nie 2 :frowning:

aha i gdzie jest jakis licznik w tym progsie do sprawdzenia ile mi zostalo na konce ??