Dzwonił do mnie mój numer

mam telefon w simplusie najpierw dzwonił ktoś z zastrzezonego i sie pytał z kim rozmawia :expressionless: po moim hamskim texcie mi wywalił ajkiś wykładzik ze on do mnie kulturalnie a ja hamsko i sie rozłączyłem, dzwonił jeszcze raz i juz nawet nie odbierałem tylko wyłączylem telefon, po chwili dzwonił do mnie MÓJ NUMER na mój koszt :confused: nie odebrałem … potem dzwonił na swój koszt… znowu nie odebrałem i dostałem SMS z mojego numeru ze mam wiadomość na poczcie głosowej ale mam zablokowane połączenia bo nie mam hajsu na koncie … moge jakoś sprawdzić tą wiadomość?? i jak to mozliwe ze dzownił do mnie mój nr :o :|:|:|

yyyy Raczej smieszne co piszesz.Jesli ktoś dzwonił z zastrzezonego:)

to raczej nie masz mozliwości namierzyć,być może zle odczytałeś numerek

:-o ) Jesli naprawde nie masz hajsu?i sam dzwonisz" ten ktos obcy

:x ) to masz rozmowy za free ciechaj się

:stuck_out_tongue: )Idz do swojego operatora, jesli nachodza ciebie anonimy

:lol: )nie wiem nie spotkałem sie z takim problemem

:stuck_out_tongue: POwodzenia, nie zaszkodzi sprawdzić u operatora.

:wink: :smiley: :slight_smile:

najpierw z zastrzeżonego… a potem z takiego numeru jak ja mam :stuck_out_tongue: jak to jest mozliwe :P?

Czytajcie co napisał :!:

Jak wyłączył telefon to uruchomiła się poczta głosowa,która oddzwania do abonenta a na wyświetlaczu jest wtedy “nasz” numer telefonu!

dobrym pomyslem jest… wylaczenie poczty glosowej!! :slight_smile:

chociaz to nie rozwiazuje problemu.

Ja mam troche inaczej - moj telefon stacjonarny roznie mi sie zglasza ( niezaleznie od rodzaju komorki na ktora dzwoni ani od sieci) raz jako nr zastrzezony raz pod nr telefonu stacjonarnego.

W zyciu nie zastrzegalam nr stacjonarnego…ach ta tpsa… jednym slowem :slight_smile:

Jest taki program, co rejestrujesz się w internecie i wysyłasz SMSy za darmo na telefony komórkowe i możesz wpisać dowolnego nadawcę.

Np. kogoś numer telefonu