E Domkey 2000

Ściągnołem sobie program Edonkey 2000 i gdy che zacząć coś pobierać to pod statysem pisze “LOOKING” i tak cały czas czekam i nic :mad:

Jak zrobić aby plik zaczoł sie pobierać ???


:infinity:

Najprawdopodobniej plik, który chcesz ściągnąć ma za mało źródeł. Bardzo czesto tak jest, jeżeli jestes uzytkownikiem z LOW ID, wtedy możesz jedynie ścigac od tych, którzy sa HIGH ID, a tych jest wg mnie zdecydowanie mniej.

Pewnie si spytasz co to jest LOW ID i HIGH ID. W dużym skrócie zalezy to od tego, czy jestes “schowany” za firewallem, czy nie i czy masz stały numer IP.

Może byc również tak, że osoby, od których próbujesz ściągnąc dany plik nie mają wolnych slotów, by móc Ci go wysłać.

A tak już na sam koniec, to polecam Ci zainstalowanie pokrewnego programu do eDonkey’a, a mianowicie eMule’a. Jest on zdecydowanie lepszy. Problem jedynie w tym, że jest mnogość wersji tego programu i nie kazda działa na maxa na każdej konfiguracji. 2 najpopularniejsze to LSD i sivka.

Też prubowałem i to samo jest :mad: jednak zrezygnuje z tych programów


:infinity:

Nie wiem, jestem w miarę nowy na tym forum i może juz kiedys to pisałeś, ale w jaki sposób łączysz się z netem??

Poza tym, trzeba cierpliwosci. Ja czasami musze czekac po parę godzin, żeby zaczał się ściągac plik za pomoca eMule, ale jak juz się zacznie ściągac, to uhuhu… :wink:

Poza tym najlepszymi serwerami dla osób z LOW ID są emule server

Łacze sie isdn a czekać to czekałem nawet 6m godzin i nic a jak się włączyło to co nie chciałem i miało prędkość 5 kb\s