E-mail do tpsa

Hm… Ok, być może faktycznie źle się wyraziłem ponieważ oczywiście zapoznałem się z Twoim rozpoczynającym wątek postem ale myślę że tak ogólne pytanie o charakterze egzystencjalno-filozoficznym jak

w powiązaniu z neostradą - można zadać gdziekolwiek i zapewne otrzymasz równie wymijającą i lakoniczną odpoweidz być może ze skryptu :stuck_out_tongue:

Dlatego uzyskanie konkretnego adresu mail niewiele Tobie w tej kwestii pomoże - TP ma taką, nie inną ofertę i upust swojemu niezadowoleniu możesz dać na BL, wysłąć liścik na ul.Bażantów w Katowicach lub też zgodnie z sugestią Maria zadać pytanie poprzez formularz, który jest w jakimś sensie formą komunikacji o której wspominasz

http://www.tp.pl/prt/pl/mam_pytanie/int … 94/552214/

(sprawdziłem, działa)

Chyba, że koniecznie chcesz zdobyć adresik konkretnej osoby odpowiedzialnej za strategię firmy a to już zupełnie inna bajka :slight_smile:

Mam nadzieję, że uzyskasz odpowiedzi na wszelkie frapujące Cię kwestie zw. z neostradą :slight_smile:

Cóż , tak jak napisałeś i twoje wypowiedzi są wymijające . Nie wiedziałem , że znajdzie się tylu z taką ilością porad choć nie na temat . Nie prosiłem o dowolny kontakt z tpsa lecz o adres mailowy do tejże firmy . I jeszcze jedno JUDGE , jak się odnieść do regulaminu , który jak już pisałem zobowiązuje klienta do korzystania z adresu mailowego , czyżbyś miał problem z odpowiedzią w stylu : Podpisałeś umowę godząc się na regulamin . I tym podobne nie na temat .

Przecież podałem Tobie linka kontaktowego. Jeśli tam zajrzysz zobaczysz, że po podaniu swoich danych odpiszą lub oddzwonią :roll:

Czego jeszcze oczekujesz? :slight_smile:

Nie będę dociekał dlaczego to Ci nie odpowiada; chcesz wysłać anonimowego maila czy co?.. :slight_smile:

Nie oczekuj od nas, że powiemy Tobie jak TY masz się odnieść do tego punktu regulaminu bo to jak mi się wydaje jest kolejne pytanie w stylu “jak mam się odnieść do tego, że coś mi się nie podoba” :wink:

Jaki widzisz tu problem? Przecież TP nie zabrania Tobie zakładania poczty w innych miejscach :slight_smile: Możesz też taki alternatywny mail podać do wiadomości TP jako kontaktowy i z pewnością nikt Ci nie powie, że to jest “be” :smiley:

Jakie widzisz zagrożenie czy niedogodność dla Ciebie z przyzananego przez TP adresu mail?

I jak zapatrujesz się na kolejne punkty regulaminu a mianowicie par.3 ust.4, 5 oraz 6 etc…

Dodam jeszcze, że TP wysyła korespondencję tradycyjną pocztą i jestem zadowolony z takiej formy a jeśli mam jakąś sprawę mogę skorzystać z omawianych już środków kontaktu :slight_smile:

Tak z ciekawości sprawdziłem czy np taka Netia ma zadowalający Ciebie adres mail?

http://www.netia.pl/kontakt.html

Wg Twej retoryki NIE MA. O niedobra Netia :x

Wydaje mi się, że próbujesz z naparstka wylać wiadro pomyj ale tak się raczej nie da :wink:

=== edit: ===

Dopiero teraz zauważyłem Twój podpis…

I to chyba wystarczy za komentarz :wink:

Cóż JUDGE , znowu widze całą masę bzdur nie na temat , jeszcze raz , prosiłem o adres mailowy do tpsa . Masz ? Jeśli nie , nie obracaj kota ogonem i nie zawracaj mi głowy netią . I jeszcze jedno , skoro sprawdziłeś mój podpis to sprawdź też i nick . Jestem od kąsania , czytaj wyszukiwania moim zdaniem rzeczy dziwnych i wytykania ich ludziom , firmom . Co do podanego linka , to już odniosłem się do tej sprawy . I podsumowanie , skoro tpsa w regulaminie zobowiązuje mnie do korzystania z maila to chcę z niego skorzystać , ba nawet jest to , w myśl tego regulaminu , mój obowiązek . A teraz panu już podziękuję za całą masę rad powielonych z wcześniejszych postów nie na temat w tym temacie .

ps.

Prośba do ewentualnych następnych autorów porad : nie znasz maila do tpsa , nie pisz , zastanów się czy to normalne co przeczytałeś we wszystkich postach tego tematu .

Kolejna głupota ze strony telekomuny , jak tu wielu piszących spróbowałem uzyskać odpowiedź przez wypełnienie formularza z zapytaniem , ale jakież było moje zdziwienie kiedy na samym dole przeczytałem , iż muszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych , w innym przypadku zapomnij o wysłaniu pytania . To oczywiście też jest dla niektórych normalne.

z http://www.tp.pl

Hmmmm ciekawy jestem pomocy jakiej Ci udzieli biuro prasowe TEPSy.

Ono istnieje w celu kontaktu z mediami a nie klientami

Tego pozowlę sobie nie skomentować

:stuck_out_tongue:

Napisz, to się przekonasz, od tego jest rzecznik żeby Ci odpowiedział na wszystkie nie dające Ci spokoju pytania.

Myślałem do tej pory, że media działają w naszym wspólnym imieniu…

Tej sprawy załatwianej od października rzeczywiście juz nawet nie wypada komentować…

ale nie prasowy, on odpowiada wprawdzie na “nie dające spokoju pytania”, ale mediom. Pytanie było o email więc daję odpowiedź. TP nie umożliwia skontaktowania się przez email w tym przypadku. Posiada dwa adresy email:

biuro.prasowe@telekomunikacja.pl - biuro prasowe

katarzyna.dankow@telekomunikacja.pl - Biuletyn Informacji Publicznych

http://www.tp.pl/prt/pl/bip/kontakt/ i http://www.tp.pl/prt/pl/o_nas/o_firmie/dane_teleadr/ to strony, gdzie można znaleźć dane teleadresowe TePsy.

Nie wiem co naprawdę robiłeś by zmienić 512 na 1024 ale chyba lubisz tylko marudzić , ja też miałem 512 i też chciałem zmienić ją na 1024 za 76 zł. i w takim przypadku masz kilka możliwości

pierwsza możliwość :

neostrada tp promocja "Podkręć prędkość" Oferta jest skierowana do użytkowników neostrady tp, którym do końca umowy pozostało nie mniej, niż 30 i nie więcej, niż 90 dni

źródło : http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int … om/603146/tak więc jak masz podpisaną umowę na czas określony i do końca umowy masz więcej niż 30 dni lecz nie więcej niż 90 to bez problemu idziesz do punktu tp i podpisujesz nową umowę .

Czas trwania promocji

Promocja obowiązuje od 16 października 2006 r. do 30 kwietnia 2007 r.

druga możliwość :

jeżeli masz mniej do końca umowy niż 30 dni i powyższa promocja cię nie łapie to czekasz aż automatycznie przejdzie na czas nie określony a następuje to oczywiście po upływie obowiązującej nas umowy na czas określony idziesz do punktu tp i podpisujesz nową umowę na czas określony na taką opcje jaką chcesz w przypadku 1024 na 12 miesięcy za 76.01 zł ( przy tym rozwiązaniu po przejściu na czas nie określony możesz podpisać umowę na czas określony dopiero na następny okres rozliczeniowy a za ten czas czyli minimum jeden miesiąc musisz zapłacić abonament jak za umowę na czas nie określony )

trzecia możliwość :

z tego co się orientuje to jeżeli masz jeszcze ważną umowę to do 14 lutego możesz ją rozwiązać bez jakichkolwiek kar za rozwiązanie umowy we wcześniejszym okresie i po prostu podpisujesz nową umowę na czas określony na taką opcje jaką chcesz w przypadku 1024 na 12 miesięcy za 76.01 zł

czwarta możliwość :

nie ważne do kiedy masz podpisaną umowę na czas określony możesz np. rezygnować z usług tp czyli telefonu i neostrady i przepisać na innego domownika który jest zameldowany na stałe w miejscu podłączenia tp i ta że osoba podpisuje nową umowę na czas określony na taką opcje jaką chcesz w przypadku 1024 na 12 miesięcy za 76.01 zł

dla tego kto będzie chciał zmienić prędkość łącza nie jest to jakimś wielkim problemem ale trzeba sobie troszkę poszukać a nie tylko marudzić

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 11:44

i co w tym takiego dziwnego , w końcu muszą sprawdzić dane osoby , która dzwoni w sprawie aktywnego łącza a zwłaszcza osób które chcą zmienić jakiekolwiek warunki umowy , w końcu w każdej instytucji która jest dostawcą jakiejkolwiek usługi muszą sprawdzić dane by nie okazało się że jesteś osobą nie pożądaną , nie upoważnioną to nanoszenia jakichkolowiek zmian .