E-MAIL od YU po umieszczeniu filmu


(pozdro) #1

Witam.

Wczoraj umieściłem swój gameplay z GTA IV na YouTube i po chwili otrzymałem maila:

Drogi użytkowniku ********

Film wideo "nazwa" został zidentyfikowany przez program do identyfikacji treści YouTube jako zawierający treści objęte ochroną prawa autorskiego; UMG zgłasza roszczenia do niego.

Twój film wideo „nazwa" jest nadal dostępny, ponieważ właściciel praw autorskich UMG nie zgłasza obecnie zastrzeżeń do treści publikowanych w YouTube. Dopóki UMG utrzymuje roszczenie dotyczące Twojego filmu wideo, będzie otrzymywać jego statystyki oglądalności, takie jak liczba wyświetleń. Oglądającym Twoją stronę wideo mogą również być prezentowane reklamy.

Szczegóły roszczenia:

Właściciel praw autorskich: UMG

Prawo do treści: Część lub całość zawartości dźwiękowej

Zasady: Zezwól, aby ta treść pozostała w serwisie YouTube.

* Umieść reklamy na stronie wyświetlania filmu wideo.

Dotyczy następujących lokalizacji:

Wszędzie

Treść została uznana za część programu identyfikacji treści YouTube przez UMG. YouTube umożliwia partnerom przeglądanie filmów wideo w serwisie YouTube w poszukiwaniu treści, wobec których mają prawa własności. W celu identyfikacji własnych materiałów partnerzy mogą korzystać ze zautomatyzowanego systemu porównywania audio/wideo lub przeglądać filmy wideo ręcznie.

W przypadku przekonania, że to zgłoszenie to pomyłka lub że masz upoważnienie do używania spornej treści, możesz złożyć zażalenie przy użyciu UMG i wyświetlić inne opcje w sekcji Dopasowania identyfikacji filmu wideo konta YouTube. Uwaga: YouTube nie prowadzi mediacji w sporach dotyczących praw autorskich między właścicielami treści w serwisie. Dowiedz się więcej o sporach dotyczących identyfikacji filmów wideo.

Z poważaniem,

Zespół identyfikacji treści YouTube

Czy to jest normalne? Bo ja z tego maila nic nie rozumiem. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam


(Akira3179082) #2

Jaki dałeś dźwięk?


(pozdro) #3

własną muzyczkę wrzuciłem+napisy w Movie Makerze. To wszystko.


(Akira3179082) #4

Podaj link do tego filmiku jak możesz


(pozdro) #5

nie podam bo go wykasowałem, źle zsynchronizowałem dźwięk z obrazem.