(Marcinb677) #1

Cze mam pytanie:

Chciałbym zaktualizowac XP Home do Windows XP Pro i moja siostra ma pełno ważnych emaili i chciałbym się zapytac czy instalator Windowsa XP Pro nie wykasuje przypadkiem tych emaili???

(Kiepas) #2

myśle że nie

(lazikar) #3

Wiesz najlepiej jest przenieść maile w inne miejsce. Ja nigdy nie trzymam ważnych plików na partycji C.

Napisz jaki masz program do maili, to powiem ci jak przenieść lub zrobic kopie.

(Marcinb677) #4

Mam outlook express 6.0

(lazikar) #5

Franki to użyj tego programiku TU aby zrobić sobie w razie czego kopie zapasową.

Po tym wejdz w Outlok Expres i kliknij

Narzędzia>>Opcje>>Konserwacja>>Folder magazynu>>zmień

Zmień ścieżkę z C:\Documents and Settings\Nazwa konta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{0D7ACF9D-6521-4E97-ADBD-F83C10BEFF62}\Microsoft\Outlook Express na jakąś inną w innej lokalizacji. Oczywiście na innej partycji. :smiley:

(Marcinb677) #6

no i tutaj jest problem : co mam zrobić jeśli nie zrobiłem innej partycji bo mam za mały dysk???

(fiesta) #7

Jak masz nagrywarkę to kopię przegraj na płytę CD.

(Przemokg) #8

Najepiej na płytke CD-RW, lub na dyskietke (jeśli sie zmieszczą)

(lazikar) #9

A jaki masz dysk???

Może pomyślimy jak ci to ustawić. :smiley:

(m89) #10

skompresuj winrarem i wyślij na innne konto mail albo na serwer FTP spiszesz sobie tylko hasła i adresy i będziesz mógł potem je wrazie czego pobrać stamtąd

(Marcinb677) #11

8 gigabajtowy :frowning:

(lazikar) #12

No to faktycznie mało zdziałamy.

Masz dwie możliwosci.

Pierwsza:

Podzielić jednak dysk na dwie partycje 7 i 1

Robić kopiem plików na cd. co wydaje sie lepszym rozwiązaniem w twoim przypadku.

(m89) #13

:!: 3 wyjście jak masz sieć to z powodzeniem możesz na serwer albo na pocztę wysłać

(Damian) #14

Tutaj masz darmowy serwerek, na który możesz włożyć plik:

http://rapidshare.de/

(Marcinb677) #15

I mam jeszcze jedno pytanko czy ten programik co mi go poleciłeś lazikar to on robi kopie zapasową wszystkich emaili czy tylko tego konta na którym jest się aktualnie

(boczi) #16

Możesz sobie wybrać.

(Marcinb677) #17

Łatwo ci powiedzieć skoro tam jest tylko do wyboru tożsamość główna i ja nie wiem czyje to konto czy moje czy mojej siory