E- mule

zainstalowalem niedawno e- mula nigdy go wczesniej nie uzywalem i nie mam pojecia o jego konfiguracji…help!

mam lacze kablowe 256 nie wiem jak to sie tam wszystko mierzy co oni kaza… moze ktos ma link na jakas stronke z konfiguracja tego badziewia albo mi powie co i jak?? w razie czego gg 4007328

http://komputery.katalogi.pl/temat12079/

http://www.emule-polska.pl/

Konfiguracja eMule :wink:

Konfiguracja

interbig zacznijmy od tego czy masz otwarte porty :slight_smile:

jakie masz ID w eMule… podaj to i będziemy ustawiać osła :slight_smile:

a ja sie chciałem zapytać, mam od dzisiaj internet (LAN) i mam w e-mule LOW ID, czego jest to wina? operatora czy moich ustawień?

Masz zablkowane porty na ktorych pracuje eMule jest to wina admina pogadaj z nim o tym…

operatora :lol:

możesz spróbować tego:

ale to nie jest wina administratora sieci (no chyba, że jest jej providerem) :slight_smile:

zapytaj o możliwość wykupienia zewnętrznego IP :smiley:

Ja również mam problem z prędkością transferu w Emule

Jakie masz łącze :?: Jaka konfiguracja :?: Jakie transfery :?:

Mam dsl-a konfiguracja taka jak po zainstalowaniu e-mule (bo nic nie zmieniam) a transfery bardzo wolne i przerywa je albo nie mogę ich rozpocząć

to skoro ja w e-mule mam LOW ID to we wszystkich tego typu programach tez bedzie taki problem, nie?

Chyba tak

Sniko tylko w eMule przydzielane są ID :slight_smile:

no tak, ale np azureus tez mi juz pewnie nie bedzie dzialal tak jak trzeba ?

Będziesz miał “żółte” buźki, ale też będziesz mógł ściągać.

Ja mam takie żółte, ale idzie 30 - 50KB/s, zależy od trackera i ilości wysyłających :slight_smile:

No to ja widze, że niema jakiegoś prostego sposobu na przyśpieszenie eMule-a :frowning: hmm no poza wykupieniem zewnętrzbego IP

Można jeszcze spróbować różnych opcji, np. konfiguracji - wyżej są linki. Możesz poczytać też tu KLIK

Chociaż i tak trzeba pamiętać o tym, że prędkość zależy od łącz osób, które udostępniają pliki, oraz od liczby tych osób

a instalowałeś mody do emula? sivka mod powinnien pomóc 8)