E6750 czy q6600

elo mam do was pytanko nie wiem czy opłaca sie kupować tego q6600 na box-ie bo i tak go nigdzie nie wykorzystam czy lepiej kupić e6750+ cooler scytche infinity(i czy on sie mieści do zwykłej przeciętnej obudowy) lub ASUS SILENT SQUARE) albo tez zastanawiałem się nad e 6850 tylko też na box-ie ja będę chciał sobie złożyć taki sprzęt: płyta ASUS P5K3 DELUXE/WiFi-AP - P35, dyskiem 500gb WD lub 500gb SEAGATE i tu nie wiem która firma lepsza, Pamięć KINGSTON DDR2 2048 MB 800 (Dual 2x 1024 MB), ASUS GF 8800 GTS 320MB 320bit, i zasilacz Zasilacz CHIEFTEC CFT-560A-12S - 560 W , nagrywarka dvd , i nie wiem czy brać stacje dyskietek czy nie. Takie coś mniej więcej. komputer ma mi starczyć na ok 3 lata komp będzie głównie używany do bier czasem obróbka graby itp więc doradźcie wszystkim z góry thx.

Jeśli kompa bierzesz do gier to płyte tańszą - Foxconn P35A

Proca E6750 Prawie każdy poleci ci 3,5Ghz i wyżej

Dysk 320Mb od Hitachi - później najwyżej sobie dokupisz.

Zasilacz Enermaxa/BeQuieta 500W ~250-300zł

Ramy Goodrama 800Mhz, zwykłe

I powinno ci starczyć na 8800GTX. Jak będzie ci brakować to szukaj używanych na allegro, 1500-1600zł

ale też nie chce dawać za grafe nie wiadomo ile kasy a potem będzie kupie tańsza to też nie jest sztuka ale popatrzyłem tak mniej wiencej na necie to stwierdziłem ze mi ten gts w zupełności wystarczy potem może kupie 2 gf 8800 gts jak potanieje i je scale i na pewno będą dużo wydajniejsze od gtx-a

temu nie możesz zaprzeczyć a czy ten komp by styknoł by mi na 3 latka i doradźcie mi co z tym Prockiem zrobić jaki wybrać

o co ci z tym chodzi bo nie zrozumiałem i żeby go tyle podkręcić jaki cooler proponujesz

8800gts w SLI są porównywalne do GTXa

Napewno nie są dużo lepsze

O podkręcaniu do poczytania na googlach / dzikie.net / egielda.com.pl

Jak masz bude większą niż 205mm to np. Scythe Infinity

Lub Scythe Ninja rev. B - może działać w razie potrzeby pasywnie i jest 1 cm niższy od Infinity, a tylko chłodzi minimalnie gorzej.

Dołóż wentyle wylotowe do obudowy - najlepiej budę z wentylami 120 mm.:mrgreen:

hdd może jednak wd 320gb aaks

a co powiecie o tej obudowie http://www.nzxt.com/products/apollo/

zmieści się do niej ten radiator scythe infinity jak uwazacie i czy ten proc e 6750 styknie mi na 3 lata

Czyli się zmieści…

to czyli sprawę z budą prawie załatwioną a czy starczą 3 wentle po 120mm

i pomóżcie mi wybrać ten proc lepiej kupić ten e6750 czy e6850 na box-ie lub q6600 też na box-ie

Starczą w zupełności.

Bierz E6850. Na quada box, to za mało.

a na e6850 styknie ten box i czy ten proc e6750 wystarczyły by mi na 3 lata

Przy boxie te procki tez będą się “pocić”, ale nie tak, jak quad. Bierz E6850, starczy Ci na trochę.

bo ja wam przedstawię jak sytuacja wygląda albo biorę e6750 + cooler scytche infinity albo biorę e6850 lub q6600 na box-ach i dlatego nie wirem co wybrać a jeżeli zdecydował bym sie jednak na tego e6750 to też by mi styknoł czy to za mało ?? bo nie sztuka dać dużo więc co wy byście woleli i jeszcze jedno apropo tego infinity czy on wejdzie do płyty ASUS P5K3 DELUXE/WiFi-AP - P35 bo popatrzyłem na to o rurowanie i coś mi sie wydaje że będą z tym kłopoty chyba a tutaj macie jak on wygląda na zwykłej płycie http://pclab.pl/art23646-2.html a ten asus jest bardziej rozbudowany chodzi mi ochłodzenie i co o tym myślicie zmieści sie czy nie??

Przejrzyj temat na forum.purepc.pl

BTW Jaką karte do tego kupujesz?

asus 8800 gts 320mb jak dla mnie wystarczająca