EA FIFA 10 czy PES 10 - dostanie licencje na Ligę mistrzów?

Witam,

orientuje się ktoś,kto dostanie licencję na Ligę Mistrzów? EA FIFA 10 czy Konami PES 2010? Zawsze to miało EA ale w 2009 roku dostało KONAMI,więc jak będzie w tym roku? Ja osobiście wolałbym by to było EA.

Dzięki za info

chyba będzie to fifa 10

oby to była fifa

Oby to był PES a nie ten gniot FIFA :twisted:

FIFA już dawno przeminęła z wiatrem :slight_smile: Też chciałbym aby to PES dostał tą licencję bo jest na prawdę dobry, o niebo lepszy od FIFY 8)

Co Wy piszecie? PES nie ma licencji a nazwiska zawodników są śmieszne wręcz.FIFA ma wszystko co trzeba;) jeżeli ktoś ma lat 8 to owszem polecam PES-a a jeżeli ktoś chce zagrać w PRAWDZIWĄ piłkę nożną polecam fife :wink:

ja też !!

W ramach offtopicu:

PESy do m/w 6 edycji miażdżyły FIFĘ. Co z tego, że FIFA miała licencje itd itp, skoro sama gra była schematyczna i nudna do bólu. Gameplay PESa był o wiele lepszy (nieliniowe akcje, większy poziom trudności w stosunku do FIFY). Całość zmieniła się z nadejściem PESa 2008. Był to po prostu niewypał. Dodatkowo EA zaczęło wydawać na KONSOLE NOWEJ GENERACJI bardzo dobrą FIFĘ, która faktycznie nie była gorsza od PESa (można się pokusić o stwierdzenie, że nawet lepsza). FIFA na PC to z roku na rok odgrzewany kotlet z drobnymi zmianami.

Co do licencji: FIFA nigdy (na 99%) nie miała Ligi Mistrzów. EA wydawało jedynie dodatkową grę na licencji LM. W każdym bądź razie to PES ma licencję na LM od roku 2008 i posiada ją dalej.

W skrócie: to PES będzie miał Ligę Mistrzów.

PZDR

pes jest jakiś dziwny w ogóle bardzo niedopracowany. jak fifa to odgrzany kotlet to pes to zimny kotlet… Jeżeli w grze chodzi ci o podawanie piłki to wybierz pesa, a jak o prawdziwy football to weź fifę - proste.

Raczej się z tobą nie zgodzę - FIFA to co roku ten sam, stary gameplay. Nawet jeśli w PESIE animacje są kiepskie, to chodzi przede wszystkim o gameplay…

Teraz koniec offtopicu:

Licencje na Ligę Europejską ( dawniej Puchar UEFA ) i Ligę Mistrzów będzie miał PES 2010 - Link dla niedowiarków, zacytuje część newsa o tym:

pes 10 dostało licencje uefa ma dobrą grafike, lepszą od fify,fifa ******** sprawe ale i tak zawsze byłem za pro soccerem to zdjecie z prosoccera 10

a to z fify 10 fifa10pc.jpg

Niech zrobią w Fifie lub PESie taką grafikę jaka jest np. w Crysisie :stuck_out_tongue:

Skończcie wreszcie z tym odkopywaniem tematu i offtopic’iem !

a po co licecje?? po co jakies chempinsship online i exibition dla mnie starczy

zgadzam sie z toba :wink: