Easy cleaner

czy bezpieczne jest usuwanie duplikatów w tym programie ?

bo mam i ch w ch… a nie wiem czy usunie mi 1 tak że zostanie mi 1 ten plik czy wszystko : /

a i jeszcze 1 : d

dałem sobie ikonki na pulpicie "zablokuj elementy sieci Web na pulpicie: a ikonki dlaej mi się przesówaja :confused:

Nie ,nie nie-przerabiane( online) co zakonczyło sie formatem :slight_smile:

Wiele prawidlowych wpisow ma swoje duplikaty :slight_smile: i nie wolno ich usuwac pod

zadnym pozorem.Czysciles rejestr jv16 i to wystarczy.Nie przesadzasz :slight_smile:

Ja po czyszczeniu duplikatów przez pewien czas mie mogłem dojść do ładu i składu… Po prostu niektóre pliki muszą mieć po kilka kopii, ja też czasami mam coś po dwa razy… Ostatecznie duplikatów u siebie nie kasuję, jedynie pliki tymczasowe :).

Krótko mówiąc - jeżeli chcesz - kasuj, ale… wg mnie lepiej zostawic :wink:

Złączono Posta : 22.07.2005 (Pią) 23:12

Ale tu chodzi o duplikaty PLIKÓW, a nie wpisów w rejestrze :slight_smile:

oka, ale jv16 mam od dziś od rana i troche nie czaje tego porgramu ale wszystk obeje poko loko a easy cleanera beje do cookiesów, histori i niepoitrzebych plików… :smiley:

no to teraz defragmentacja do rana i gicior : p

masz tu progs co do tych wpisow powyzej i ich usuwania(pieknie to napisałeś):

http://nowe.pl/modules/mydownloads/sing … 73&lid=173

jutro pomoge ci go skonfigurowac jesli chcesz PW :slight_smile:

ps

swietna argumentacja dodania pochwały :smiley: :smiley:

Pamietaj co na pw to na pw,pomoglem na pw bo nie chcialem i nie chce pochwal-pamietaj :slight_smile:

Czemu do rana? :shock: Czyżbyś miał Win98?

Ja bym polecil program Odkurzacz, on usuwa to co zbedne bez ryzyka.

Jeśli ustawi sie w nim najmniejszy poziom wykrywania, dodajmy :slight_smile:

Ale na NTFS są z nim problemy i trzeba wyłączać ochronę System Volume Information…

Ja używam EasyCleanera razem z CCleanerem i nie narzekam :D.

Ja jeszcze tego problemu nie doświadczyłem, może dlatego że siedze na Fat32 :smiley: A uzywam go razem z Easy Cleanerem, mocarny duet :smiley:

e tam nie do rana tak tylko napisałem :slight_smile:

zeszło mi 60 minm na 40 gb i mam XP ! bo win pro jest dla pro : D

i tak Ci dam :d