Easypix s318 sterowniki

(Lesniok) #1

Witam, szukam sterowników do Aparatu Easypix s318. Gdy podłączam go pod USB, wyskakuje mi: USB CAMERA, tak samo mam w manadżerze urządzeń, kiedyś wszystko było ok, teraz tak jest na każdym komputerze, do którego podłączam Aparat. Czy ktoś wie w czym, może tkwić problem? Ja sądzę, że w sterownikach tylko nigdzie, nie mogę ich znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc

(Technik Elektro) #2

płytki nie posiadasz ?? odinstaluj cały soft i zainstaluj, ewentualnie zajrzyj na stronę producenta

(Lesniok) #3

Płytki nie posiadam, na stronie producenta http://www.easypix.eu/ , nie ma sterowników do mojego aparatu

(Technik Elektro) #4

to spróbuj sterowników od modelu s312...

(Lesniok) #5

także próbowałem, nic z tego.

(Technik Elektro) #6

w polsce kupowałeś ?? masz kartę gwarancyjną ?? skontaktuj się z serwisem, płytka była w zestawie dołączona :slight_smile:

(dark__jedi) #7

Ale w czym dokładnie masz problem? komputer nie widzi ci karty?

(Lesniok) #8

Komputer nie widzi mi tego aparatu, ani karty włożonej do niego. Zawsze gdy go podlączałem wyskakiwały mi dwa dyski wymienne:

1) Aparat (wbudowana pamięć)

2)Karta

Kupowałem aparat na allegro, płytki dostałem lecz zgubiłem. Gwarancji nie mogę znaleźć, lecz chyba jej nie było (gwarancja na paragon)

(Technik Elektro) #9

jak dawno kupowałeś ?? może skontaktuj się ze sprzedawcą, być może posiada jeszcze jakąś płytkę...

(Lesniok) #10

Aparat kupiłem przed Wielkanocą 2008. Napiszę, może to coś pomoże i wyśle mi płytkę/i

-- Dodane 19.01.2009 (Pn) 18:10 --

chyba jestem na straconej pozycji gdyż, płytki nie dostanę..