Easypix s318 sterowniki

Witam, szukam sterowników do Aparatu Easypix s318. Gdy podłączam go pod USB, wyskakuje mi: USB CAMERA, tak samo mam w manadżerze urządzeń, kiedyś wszystko było ok, teraz tak jest na każdym komputerze, do którego podłączam Aparat. Czy ktoś wie w czym, może tkwić problem? Ja sądzę, że w sterownikach tylko nigdzie, nie mogę ich znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc

płytki nie posiadasz ?? odinstaluj cały soft i zainstaluj, ewentualnie zajrzyj na stronę producenta

Płytki nie posiadam, na stronie producenta http://www.easypix.eu/ , nie ma sterowników do mojego aparatu

to spróbuj sterowników od modelu s312…

także próbowałem, nic z tego.

w polsce kupowałeś ?? masz kartę gwarancyjną ?? skontaktuj się z serwisem, płytka była w zestawie dołączona :slight_smile:

Ale w czym dokładnie masz problem? komputer nie widzi ci karty?

Komputer nie widzi mi tego aparatu, ani karty włożonej do niego. Zawsze gdy go podlączałem wyskakiwały mi dwa dyski wymienne:

  1. Aparat (wbudowana pamięć)

2)Karta

Kupowałem aparat na allegro, płytki dostałem lecz zgubiłem. Gwarancji nie mogę znaleźć, lecz chyba jej nie było (gwarancja na paragon)

jak dawno kupowałeś ?? może skontaktuj się ze sprzedawcą, być może posiada jeszcze jakąś płytkę…

Aparat kupiłem przed Wielkanocą 2008. Napiszę, może to coś pomoże i wyśle mi płytkę/i

Dodane 19.01.2009 (Pn) 18:10

chyba jestem na straconej pozycji gdyż, płytki nie dostanę…