Ebay problem z formą zapłaty

Witam kupiłem wczoraj pewną rzecz na serwisie aukcyjnym e-bay (z Anglii) jako forma zapłaty jest pay pal i czek iminy może mi ktoś powiedzieć na czym polega czek imienny czy w każdym banku można taki czek wysłać i ile on idzie ile się czeka jakie prowizje itp .

PayPal także mam ale podczas dodawania kary wyskakuje komunikat

Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.

Nie rozumiem o co chodzi. Czy bez tej karty da się jakoś przelać pieniądze do sprzedającego?

Czek imienny u nas nie występuje, więc nie możesz z niego skorzystać

Jasne, że się da. Na przykład przelewem z banku

“Jak dodać środki do konta Paypal”

http://tinyurl.com/qehw25

screenhunter02may091152.gif

ale podczas kupowania prosi mnie o dodanie karty debetowej lub kredytowej nie da się tego kroku ominąć?

A co na to pomoc do Paypala?

bo pewnie klikasz w ebay check out, a nie w pay via paypal 8)

nie ma znaczenia jaka masz karte, jesli mozesz placic PP, chyba ze robisz to po raz pierwszy i nie jestes zweryfikowany…

Tak płace przez PayPal po raz pierwszy i nie mam karty ani kredytowej ani debetowej czy da się przelac pieniądze z Banku na Mojego Pay Pala i dopiero potem na konto Pay Pal sprzedającego ? Bez dodawania karty?