eBay :)

(system) #1

Witam. Chciałbym poznać wasze opinie na temat serwisu eBay.pl A konkretnie: czy jest bezpieczniejszy od allegro.pl (mam wątpliwości, bo np. nie wysyłają na twój adres kodu a rejestracja trwa kilka minut, więc trochę się obawiam). Z góry dzieki za odpowiedzi. :smiley:

(Bbieniol) #2

Czy jest bezpieczniejszy to nie wiem --> zapewne tak samo bezpieczny (albo i niebezpieczny) jak allegro :wink:

PS> Chyba pomyliłeś działy :!:

(lazikar) #3

A co to ma do Systemu Windows. :o :o :o :o :o

(aju) #4

Ebay w tej chwili konkretnie olewa polski rynek. Ten system co miał dosłownie zgnieść polskiego lidera, dostarczył mu tylko nowych klientów i sprzedawców.

NA dziś dzień po prostu nie polecam ebayu - nie warto z niego korzystać gdyż można się kilkakrotnie razy bardziej natknąć na nieuczciwych sprzedawców. !!

(adam9870) #5

eBay jest raczej tak samo bezpieczny jak Allegro. eBay nie miał dobrego startu na polskim rynku, serwis prawie przez cały dzień nie działał.

O ile wiem to eBay na dzień dzisiejszy nie bierze prowizji od aukcji w przeciwieństwie do allegro, więc jeżeli nie chce się płacić allegro to można skorzystać z eBay.

Wg. Mnie lepiej kupywać na starym, doświadczonym allegro. Na allegro gdy sprzedajemy bądź kupujemy możemy zobaczyć komentarze kupującego bądź sprzedającego. Na eBay-u większość użytkowników (mam na myśli polaków) nie ma komentarzy albo ma 1 bądź 2 więc ryzyko oszustwa jest większe niż na allegro.

(Błażej) #6

Tylko uważaj :!: jak się zarejestrujesz to po pewnym czasie będzą przychodzic ci meile na twoją skrzynke w celu wyłudzenia numeru i hasła do kart kredytowych :!: