eBay :)

Witam. Chciałbym poznać wasze opinie na temat serwisu eBay.pl A konkretnie: czy jest bezpieczniejszy od allegro.pl (mam wątpliwości, bo np. nie wysyłają na twój adres kodu a rejestracja trwa kilka minut, więc trochę się obawiam). Z góry dzieki za odpowiedzi. :smiley:

Czy jest bezpieczniejszy to nie wiem --> zapewne tak samo bezpieczny (albo i niebezpieczny) jak allegro :wink:

PS> Chyba pomyliłeś działy :!:

A co to ma do Systemu Windows. :o :o :o :o :o

Ebay w tej chwili konkretnie olewa polski rynek. Ten system co miał dosłownie zgnieść polskiego lidera, dostarczył mu tylko nowych klientów i sprzedawców.

NA dziś dzień po prostu nie polecam ebayu - nie warto z niego korzystać gdyż można się kilkakrotnie razy bardziej natknąć na nieuczciwych sprzedawców. !!

eBay jest raczej tak samo bezpieczny jak Allegro. eBay nie miał dobrego startu na polskim rynku, serwis prawie przez cały dzień nie działał.

O ile wiem to eBay na dzień dzisiejszy nie bierze prowizji od aukcji w przeciwieństwie do allegro, więc jeżeli nie chce się płacić allegro to można skorzystać z eBay.

Wg. Mnie lepiej kupywać na starym, doświadczonym allegro. Na allegro gdy sprzedajemy bądź kupujemy możemy zobaczyć komentarze kupującego bądź sprzedającego. Na eBay-u większość użytkowników (mam na myśli polaków) nie ma komentarzy albo ma 1 bądź 2 więc ryzyko oszustwa jest większe niż na allegro.

Tylko uważaj :!: jak się zarejestrujesz to po pewnym czasie będzą przychodzic ci meile na twoją skrzynke w celu wyłudzenia numeru i hasła do kart kredytowych :!: