Edycja plików graficznych w gotowym instalatorze

Mam takie pytanie czy można sie jakoś dobrać do plików graficznych wyświetlanych w trakcie pracy instalatora ( nie chodzi o sam moment kiedy pliki są instalowane i to co leci w tle a o obrazki wyświetlane np. przy wyborze miejsca instalacji akceptowania umowy licencyjnej i tak dalej.

Uświadomcie mnie proszę

to wszystko zależy od tego jak program (instalator) został napisany. Jeśli korzysta z obrazów umieszczonych w jakichś katalogach lub repozytoriach wystarczyłoby je podmienić. Niestety jednak większość programów posiada pliki graficzne wewnątrz pliku wykonywalnego (np .exe) które są skompilowane razem z nim co skutecznie uniemożliwia dojście do nich. Warto zauważyć że w sieci jest wiele programów pozwalających tworzyć swoje własne instalatory i dodawać do nich dowolne obrazy.

Ewentualnie możesz porobić zrzuty ekranu poszczególnych etapów instalacji i potem powycinać interesujące Cię elementy.

np. HyperSnap

Ale i tak to zostanie w instalatorze A ja chce to usunąć lub podmienić niestety obrazki są wtłoczone w instalator przepraszam za brak profesjonalnych nazw wię i tak nic z tym nie zrobie a sam nie znam sie tworzeniu instalatorów Jeśli ktoś mógłby napisać mi poradnik dla konkretnego kreatora krok po kroku jak to sie robi mógłbym spróbować