Edycja RMVB przez AVS

(verona) #1

Witam. Muszę przerobić sporo filmów .rmvb, dodając jedynie na początku obrazek, który będzie leciał kilka sekund. Film będzie wrzucony na serwis www, np YouTube, więc plik wyjściowy musi być takiej jakości jak oryginał by po wrzuceniu jak najmniej stracił na jakości.

W 100% wystarczyłby mi AVS video converter, lub avs video editor który od razu edytuje pliki rmvb i zapisuje do dowolnego formatu bez konwersji (na tym mi zależy), lecz niestety jest spory problem. Bo zapisaniu przerobionego filmu (w tych dwóch programach) film się trochę tnie, obojętnie czy dam do avi, mpeg, rmb czy co innego. Dźwięk jest ok, ale da się zauważyć że efekt taki jak mało klatek, choć ustawiłem na max, czyli 30. Sprawdzałem na wielu programach, i to musi być wina pliku wyjściowego.

Dlaczego te dwa programy tak działają? Jest jakiś inny sposób na dodanie obrazku bez konwertowania filmu do avi, i przerabiania go? Nie mogę każdego filmu konwertować, przerabiać, i zapisywać bo to za długo potrwa?

Jak naprawić ten program, lub jakiego innego użyć? Próbowałem wiele formatów i ustawień, ale zawsze to samo.

Proszę i pomoc i pozdrawiam

PS

system Windows XP