Edyta Górniak zaśpiewa hymn?

Cytuje E.Górniak :mrgreen: :

"Mam pięć lat na ćwiczenie hymnu"

Popularna wokalistka chce śpiewać Mazurka Dąbrowskiego podczas otwarcia piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Ludzie pamiętają osobliwe wykonanie polskiego hymnu przez Górniak w mistrzostwach świata pięć lat temu. Polscy piłkarze przed meczem z Koreą Południową usłyszeli nową wersję Mazurka i choć chcieli śpiewać razem z nią, nie byli w stanie dorównać artystce.

Czy dalibyście jeszcze jedną szansę Edycie Górniak? Czekam na Wasze opinie!

Nie. ;] Niech oszczędzie wstydu… Szkoda słów będzie jak ona zaśpiewa.

Podaj chociaż źródło, z którego skopiowałeś.

czy ona nie ogląda tv?nie czyta gazet?nie ma internetu?nie wie,że tamto co Nam zrobiła boli do dziś?

:slight_smile:

Jeśli to prawda, to będzie miała okazje do zrehabilitowania się za poprzedni występ na MS.

A jak zaśpiewa podobnie? :?

Albo gorzej?

Może niedożyje do 2012 roku :x

To już będzie tragedia…

Może…ale nie chcę nikomu źle wróżyć. :slight_smile:

A jak zaśpiewa podobnie to sam sobie odpowiedz na to pytanie…

Tak żartobliwie to:

Lepiej ona, niż kaczyński http://www.smog.pl/wideo/992/mazurek_jaroslawa/ .

Ma ktoś może link do nagrania z MŚ 2002?

EDIT:

http://www.smog.pl/wideo/4979/edyta_gorniak_w_korei/

Uważam osobiscie ze E.Górniak uwaza sie za wielkią artystke. Ale za to co zrobiła 5 lat temu to normalnie NOBLA powinna dostac. Ja tam juz bym jej nie dawal szansy więcej. Plama na POLSKIM honorze,kompromitacja.

A wie ktoś może kto jest jej kontrkandyatem do śpiewania hymn? Bo jak wypadnie na nią to totalna porażka… :x :x

Nie,nie,nie, nigdy w życiu po tym hymnie to na jej widok to już mnie ciarki przechodzą, na sylwestra w krakowie na rynku jak zaczęła Krawczykowi sto lat (bo miał akurat urodziny) po engliszu śpiewać to w pewnym momęcie cały tyłum ludzi zamilkł usta “rozdziawił” i zastanawiał się co ta pseodoartystka wyśpiewuje.Nawet sto lat nie umiała zaspiewać.

nie ma takiej opcji najlepiej zrobią jak wezmą jakieś dziecko ze szkoły podstawowej i niech ono zaśpiewa

hymn jej byl do kitu , nasza gra była do kitu - NIE CHCĘ POWTÓRKI!!

Zagrajcie lepiej.

Zaśpiewajcie lepiej.

Ile można narzekać na wszystko, bloga założyć i tam płakać.

Tobi - bloga to sobie sam załóż i tam wpisuj codziennie te swoje złote myśli.

A narzekanie i słuszna krytyka - to są dwie różne sprawy!

Ja wołę, aby nie powtórzyła się taka sama sytuacja w Korei i z tzw interpretacją naszego hymnu, jak i z grą naszego narodowego zespołu!

Jest trochę przesądny w tych sprawach.

Dlatego nie chćę powtórki u nas w MŚ 2012 roku!!

ja bym niechciał żeby ona zaśpiewała jeszcze raz :confused: coś jej nie wyszedł ten hymn

Podobno Maryla Rodowicz chce spiewać.

Nie ma czegoś takiego jak „interpretacja” hymnu.

To co jest hymnem określa Konstytucja RP a słowa i zapis nutowy jest w Dzienniku Ustaw.

Każde odstępstwo od tego jest profanacją i powinno być ścigane z urzędu a pani Górniak powinna mieć dożywotni zakaz zbliżania się do tego.

Jedno co mnie jeszcze zezłościło wtedy (oprócz gry piłkarzy), że środowisko artystyczne próbowało jej bronić, wykazując tym samym, że wcale nie jest lepsze od lekarzy którzy bronią złych lekarzy, prawników którzy bronią złych prawników.

A swoją drogą to ma tupet, że w ogóle o tym pomyślała, no chyba, że tak naprawdę myśli - “nieważne, co piszą (gazety) ważne, że piszą”.

Moje zdanie jest nastepujace.

Górniak to rzadna artystka. :x