Edyta Górniak zaśpiewa hymn?

Ja też bym już jej nie dał szansy

Znowu ona? :evil:

Tekst literacki hymnu państwowego („Mazurek Dąbrowskiego” – słowa Józef Wybicki, rok 1797) zawiera załącznik nr 4 do ustawy o godle, barwach i hymnie RP. Natomiast tekst muzyczny hymnu w układach: na jeden głos, na fortepian oraz na głos i fortepian zawiera załącznik nr 5 do ustawy. Zatwierdzenie tekstu muzycznego hymnu w układach na zespoły chóralne, instrumentalne i instrumentalno-wokalne leży w gestii ministra kultury i sztuki.

Dz. U. 2005 Nr 235 poz. 2000

No chyba, że ktoś nie zna zapisu nutowego, ale wtedy niech nie bierze się za śpiewanie, zwłaszcza Hymnu Państwowego (Narodowego) na oficjalnej międzynarodowej imprezie.

No to rozumiem ze wszyscy sa za tym abu E.Górniak darowała sobie spiew HYMNU na EURO 2012

Proponuje kogos lepszego, a wy kogo byscie zaproponowali aby spiewał HYMN, zamiast naszej EDYTY?

A czemu „ktoś” na śpiewać może wystarczy jak zagrają (orkiestra)?

Ja też jestem przeciwny, by pani Edyta G. śpiewała cokolwiek, a tym bardziej hymn. Jak ktoś miałby już śpiewać na EURO 2012 to powinien być to na przykład pan Torzewski.

Sądzę jednak, że polscy kibice zaśpiewają najlepiej.

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab … leId=42577

I tak się nie nauczy…

Zhańbi nas wszystkich i całą Polske… :?

Niektóre dzieci są bardziej utalentowane od niej…

Ohhh my good… :o

Złączono Posta : 03.05.2007 (Czw) 15:34

I tak się nie nauczy…

Zhańbi nas wszystkich i całą Polske… :?

Niektóre dzieci są bardziej utalentowane od niej…

Ohhh my good… :o

Złączono Posta : 03.05.2007 (Czw) 15:39

Hymnu lepiej żeby nikt nie śpiewał bo kibice zwalniają i to głupio wychodzi skoro cały stadion śpiewa to ładnie fałszują…

Najlepiej żeby hymn zagrała orkiestra i żeby śpiewali kibice… 8)

i tak powinno być :slight_smile: Lepiej niech Edyta G. nic nie kombinuje bo tylko wstyd będzie :twisted:

I to nie tylko wstyd…

Słaby hymn, słaba gra :lol:

ja bym lepiej zaśpiewał lepiej od EDYTY G :wink: a chodzę do podstawówki

Jak ja już patrze na tą E.Górniak to normalnie mi sie odchciewa wszystkiego a jak słucham to juz lepiej nie mówie. Niech lepiej zaspiewa ten HYMN ktos kto nie bedzie kombinował. Jak HYMN to porzadnie a nie jak ona … :x

:mrgreen:

Jak można zhańbic Polski hymn :?:

Po prostu dać Edycie G. żeby go zaśpiewała…

Ale ludzie oglądacie “Jak oni śpiewają”? Edyta z programu na program coraz gorzej się ubiera. Mi jakoś nie podobają się te jej kapelusze że jej całą głowe zasłaniają. Ale to nawet dobrze bo ludzie nie widzą co to za baba jest w Jury