Edytor do dokumentów

http://img376.imageshack.us/img376/6619/imgck3.jpg

Mam pytanko odnosnie tego dokumentu powyżej. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, w jakim programie najprosciej stworzyć taki dokument, tak by można na komputerze wpisywać różne pirduty [czytaj] w te białe miejsca?

Zawsze możesz użyć hmm… painta i wpisać text w te białe pola :wink:

Z resztą myślę, że samemu dałoby się coś takiego (podobnego) zrobić choćby w Wordzie.

Ściągasz jakąś podobną teksturę z neta, która Ci się podoba i podkładasz ją pod całą stronę, następnie na to wbijasz kilka pól tekstowych, tabelki (ustawienia tekstu w pionie/poziomie) i coś takiego powinno wyjść jak się ma koncepcie :slight_smile:

najprościej to faktycznie w dowolnym arkuszu kalkulacyjnym. :wink:

Jasne, że się tak da xDDDD Paint mnie rozwalił, sorki xD Żle sformuowałem zapytanie.

Dla mnie to moze być trudniej, chcę tylko, żeby było to wygodne do wypełnienia dla drugiej osoby i żeby dobrze wyglądało na komputerze, tak żeby powiedzmy zrobić wrazenie na szefie ;]. A robienie tabelek w wordzie w ten sposob na bank nie bedzie dobrze wyglądać - no może po żmudnej pracy i jedynie na wydruku.

Takie rzeczy widziałem kiedyś w w formacie PDF i można było w wolne miejsca coś wpisywać. I zastanawiam się czy moze to było robione w Adobe Acrobat, czy może w jakimś innym programie?

Jeżeli to ma być na poważnie to proponuję programowanie w Delphi.

Najprościej w Excelu lub w MS Access.