Edytor dzwięku

Witam

Poszukuje programu który np. jeżeli mam piosenke w formacie mp3 i jest troszkę cicha i pragnę ja podgłosić.Czyli jakiego programu powinienem użyć.

Sam używam programu "MP3Gain 1.2.5 PL"ale on troszke jest nie taki jakiego potrzebuję.Bo jak chcę każdą piosenke ustawić na poziom głośności na 97.0 dB to nie da się bo jak plik ma 96.5 i jak nim zwiększe to o 1.5dB w góre co daje 98.0dB a nie 97.0dB :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

A ja chce żeby kazda piosenka miała równe 97.0 dB

Nie potrzebuję jakiegoś super programu ale żeby umiał to zrobić jak ten co mam ale precyzyjnie.

Spróbuj Audacity 1.28.

no nie asz taki program.

To ma być cosik jak MP3Gain 1.2.5 tylko że jak podaje głośność utworu na 97.0dB to ma na tyle zrobić i tagi mają być takie jak były w orginalnym pliku.

Czyli ma to robic tak jak MP3Gain 1.2.5 tylko że tak jak ja ustawie poziom głośności utworu na taki on go ustawi a nie zwiększy o .03dB bądz więcej niż ja chciałem.

A w tym programie co mi podałeś to nie moge znaleś takiej opcji jak “zwiększ głośnośc utworu” z zachowaniem tagu taki jak miał plik przed zmianom głośności.

Domyślam się, a może nie mam racji, chcesz pewnie nagrać płytkę na audio…, jeśli tak to wystarczy nero, wystarczy zaznaczyć “normalizuj pliki audio” wtedy wszystkie piosenki mają taki sam poziom głośności lecz może nie jest taki jaki chcesz…nie wiem czy pomogłem ale może Ci się to przyda