Edytowanie pdf

Witam!

Szukam programu dzięki któremu ze edytuję plik pdf a konkretniej zależy mi tylko na usunięcie z niego kilka stron i powtórzeniu innych. Widziałem jakieś convertery ale nie oto mi chodzi. Czy jest jakiś program do bezpośredniego zeedytowania pdf.? Czy koniecznie muszę uciekać do worda microsoftu? :expressionless:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … dokumentow

Jeśli chodzi Ci tylko o usunięcie całych stron i powielenie również wybranych całych stron to chyba najprościej jest pociąć ten pdf na pojedyncze strony a następnie połączyć wybrane strony ponownie w jeden plik. Wszystko to zrobisz np. tym programem.

Edycja pliku *.pdf można konwertować bez instalacji softu do rozszerzenia doc i rtf za pomocą tej strony, później zmieniać dokument za pomocą Open Office i eksportować do pliku *.pdf jako zmieniony dokument.

Można cuda robić np: stronę www przerabiać do formatu doc.

TomVoo. Ściągnąłem podany przez ciebie program i po uruchomieniu go kliknąłem file>add files. Wybrałem jeden z pdf a tu wyskakuje błąd:

“Wystąpił nieobsługiwany wyjątek w składniku aplikacji. Jeśli klikniesz przycisk kontynuuk aplikacja zignoruje błąd i podejmie próbę kontynuacji. Jeśli klikniesz przycisk Zamknij aplikacja zostanie natychmiast zamknięta.”

Kwikam kontynuuj i nic się nie dzieję :confused:

Proszę o pomoc.

Faktycznie nie działa, widocznie program którego używam ściągałem ze strony autora. Przed chwilą sprawdziłem tą wersję i działa.

I jeszcze jedno, oczywiście po dodaniu pliku do listy najpierw klikasz na split i wybierasz katalog docelowy dla pojedynczych stron pdfu. Przy łączeniu stron najpierw dodajesz pliki ze stronami do listy a następnie klikasz na merge.

Co do darmowego convertra podanego przez PIotrVista. Tam jest limit do 4 mb a mój plik ma 8. A do TomVoo. Mam cały czas ten sam błąd :confused:

Może ten błąd wynika ze złej pracy środowiska NET (wymaganego przez program). Spróbuj któregoś z tych programów, może natrafisz na działający poprawnie.