Efekt Aero Glass w 2003 i xp + przezrocze okien

szukam programu, który umożliwiłby zrobienie przezroczystych okien w win 2003 lub xp lecz nie wiem gdzie owego dzieła szukać.

jeżeli ktoś zna tytuł to prosiłbym o podanie go, byłbym wdzięczny.

a i najlepiej gdy będzie to program freeware.

Pozdrawiam ~Marekkk

Wypróbuj Glass2k…, działa w XP to pewnie też w 2003.

http://chime.tv/products/glass2k.shtml

w 2003 robi tylko przezroczysty pasek start :confused:

Marekkk

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

spróbój TrueTransparency do pobrania stąd

Dzięki ! efekt aero już mam dzięki tobie:D

teraz jeszcze to przezrocze :confused:

Tego efektu chyba nie da się uzyskać na XP. A jak chcesz jak najwięcej bajerów wizualnych z Visty to polecam Vista Transformation Pack. To ci zmieni nawet menu Start i dorzuci Pasek Boczny.

nie chce tego badziewia ://

muli strasznie kompa…

a te przezrocze to pewnie jakoś się da zrobić :smiley:

nawet winamp ma wbudowane w niektóre skiny przezrocze :smiley:

nie wiem nie wiem… poszukam,może coś znajdę…

Zainstaluj sobie program TrueTransparenty,który częściowo zmienia przezroczystość okien. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

program windowblinds może tam masz dużo takich efektów nio i jest nawet aero

polecam style xp wtedy mozna se zrobic styl areo potem truetransparency zainstalowac aby częsciowy uzystac efekt areo glass i desopsidebar pasek boczny z informacjami po konfigruacji masz xp bardzo zmodyfikowany przypomina viste POLECAM XD

Ja polecam Vista Inspirat działa świetnie, tylko nie przezroczystości okien (chyba), zmienia pasek start i ikony (dźwięk ładowania systemu).

A przezroczystość okien można włączyc w sterownikach nVIDIA (nie wiem czy ATI też ma taką opcję - warto poszukać).