Efekt menu

Witam ma problem bo szukałem ale nie umiem znaleść jak zrobić takie coś jak jest na http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/ na własnej stronie te menu żeby było “osadzone” na pasku i zamieniało kolor.Druga sprawa to jak naciskam “Informacje” to cała strona sie ładuje czy tylko to co ma zostać pokazane poniżej.

Z góry dzieki za odpowiedz

PS.Jeżeli jest na to menu tutek to porosze

Te przyciski to możesz sobie w Frontpagu zrobić. A mianowicie : WSTAW>>PRZYCISK INTERAKTYWNY i tam sobie dobierasz kolory wielkość napis itp. A żeby na pasku to możesz kombinować albo ściągnij sobie jakiś szablon. (ale we frontpagu to też da się zrobić)

a dało by sie bez frontpage,bo wiem że on strasznie niepotrzebnego kodu dodaje w dokument html

jasne, wystarczy zrobić menu CSS z wykorzystaniem pseudoklasy :hover w celu zmiany kolorów, ewentualnie JS i funkcja onMouseOver, o ile będziesz chciał zastosować samą zmianę kolrów to hover wystarczy, jeśli menu miało by sięrozwijać, to hover też by wystarczyło, ale jużIE sobie z tym nie poradzi, tak wiięc, zmiana koloru - hover, rozwijanie JS

można zrobić to na dwa sposoby, albo przez iframe, albo przez includowanie odpowiedniego pliku

nie moge znaleśc prosze pomusz

jak dokładnie zrobić te pseudoklasy w CSS bo ja troszeczke sie znam na tym

pseudoklasy robi się poprzez dodanie :hover do nazwy klasy czyli np. klasa menu i pseudo klasa menu:hover, ale to pewnie i tak Ci nic nie mówi, więc google i CSS kurs