Efekty po podkreceniu karty,dobre?

(Dzierzkiewicz) #1

Cześć. Dziś siedzialem i znalazlem maksymalne i bezpieczne ustawienia podkreślenia mojej karty. Efekty są fajne bo bez podkrecenia skyrim delikatnie lagowal w jaskiniach na minimalnych ustawieniach a po podkreceniu dziala na srednich ustawieniach nawet w jaskiniach bez najmniejszego laga :wink: mam także wyniki z testu 3dmarka.

Przed podkreceniem :

4197 3dmarks

Sm2.0 score: 1756

Hdr/sm3.0 : 1596

Cpu score: 1693

Po podkr.

4487 3dmarkS

Sm2.0 score : 1896

Hdr/sm3.0 : 1740

Cpu score : 1693

Ogolnie moj sprzet to :

Nvidia gforce 9500gt (bez wiatraczka)

Amd athlon 64 x2 4200+ 2x2.2

2 gb ram

Pod karte dodalem duzy wiatrak ze starego zasilacza i sie nie grzeje

Mozecie mi powiedziec czy rezultaty z 3d marka sa dobre? :wink:

(sadaj72) #2

Choćbyś ją chłodził ciekłym helem i podkręcił do granic możliwości, i tak nie będzie się nadawała do gier :!:

(Dzierzkiewicz) #3

Człowieku po co od razu bulwers ? Podkręcenie jest chwilowym rozwiązaniem z powodu braku pieniędzy na złożenie komputera na nowych częściach . Nie długo bd miał pieniądze więc przyjdzie nowy komputer. A ja zadałem tylko pytanie czy te wyniki z 3d marka są dobre i czy bardzo się polepszyły w porównaniu do tych z przed podręcenia.

(rgabrysiak) #4

Cześć

Szału nie ma, moim zdaniem szkoda zachodu z podkręcaniem tej karty.

(Switu95) #5

Tak jak wyżej to jak zamiast zapałek użyć zapalniczki, ale to wciąż nie pochodnia. Wynik bardzo średni, ale po prostu karta już ma swoje na stykach…

(sadaj72) #6

To po prostu stwierdzenie fakty, nie zauważyłeś że wzrost wyników 4197 do 4487 to około 6%?

(Xparanienormalnyx) #7

Otóż to. A +6% przy tak słabej karcie to jedno wielkie nic. Skoro trochę poprawiło komfort gry to fajnie, ale nie ma czym się podniecać, a i nawet dobre chłodzenie nie gwarantuje, że tak stary produkt na dłuższą metę to wytrzyma :wink:

(CoolWeed) #8

Lol nie rozumie niektórych ludzi z forum . Chłopak pisze ze to tylko chwilowe , i pyta się czy wszystko jest dobrze . A pseudo fachowcy od razu wytykają jakieś niepotrzebne nikomu problemy .

areeek12 wszystko jest ok . Jak na tak starą kartę te 6 % to akurat elegancki wynik . No i najlepsze że te 6 % zrobiło Ci różnicę w takim np. Skyrimie . A jeżeli widzisz różnicę to chyba dobrze , nie uważasz ?

(Dzierzkiewicz) #9

Ja z wyników się cieszę a to jest tylko chwilowe do czasu aż złożę nowego kompa :wink:

(Qba_) #10

areeek12 ,

Pamiętaj tylko o monitorowaniu temperatur, bo karta jest chłodzona pasywnie i może się nieźle nagrzać.