Efekty po podkreceniu karty,dobre?

Cześć. Dziś siedzialem i znalazlem maksymalne i bezpieczne ustawienia podkreślenia mojej karty. Efekty są fajne bo bez podkrecenia skyrim delikatnie lagowal w jaskiniach na minimalnych ustawieniach a po podkreceniu dziala na srednich ustawieniach nawet w jaskiniach bez najmniejszego laga :wink: mam także wyniki z testu 3dmarka.

Przed podkreceniem :

4197 3dmarks

Sm2.0 score: 1756

Hdr/sm3.0 : 1596

Cpu score: 1693

Po podkr.

4487 3dmarkS

Sm2.0 score : 1896

Hdr/sm3.0 : 1740

Cpu score : 1693

Ogolnie moj sprzet to :

Nvidia gforce 9500gt (bez wiatraczka)

Amd athlon 64 x2 4200+ 2x2.2

2 gb ram

Pod karte dodalem duzy wiatrak ze starego zasilacza i sie nie grzeje

Mozecie mi powiedziec czy rezultaty z 3d marka sa dobre? :wink:

Choćbyś ją chłodził ciekłym helem i podkręcił do granic możliwości, i tak nie będzie się nadawała do gier :!:

Człowieku po co od razu bulwers ? Podkręcenie jest chwilowym rozwiązaniem z powodu braku pieniędzy na złożenie komputera na nowych częściach . Nie długo bd miał pieniądze więc przyjdzie nowy komputer. A ja zadałem tylko pytanie czy te wyniki z 3d marka są dobre i czy bardzo się polepszyły w porównaniu do tych z przed podręcenia.

Cześć

Szału nie ma, moim zdaniem szkoda zachodu z podkręcaniem tej karty.

Tak jak wyżej to jak zamiast zapałek użyć zapalniczki, ale to wciąż nie pochodnia. Wynik bardzo średni, ale po prostu karta już ma swoje na stykach…

To po prostu stwierdzenie fakty, nie zauważyłeś że wzrost wyników 4197 do 4487 to około 6%?

Otóż to. A +6% przy tak słabej karcie to jedno wielkie nic. Skoro trochę poprawiło komfort gry to fajnie, ale nie ma czym się podniecać, a i nawet dobre chłodzenie nie gwarantuje, że tak stary produkt na dłuższą metę to wytrzyma :wink:

Lol nie rozumie niektórych ludzi z forum . Chłopak pisze ze to tylko chwilowe , i pyta się czy wszystko jest dobrze . A pseudo fachowcy od razu wytykają jakieś niepotrzebne nikomu problemy .

areeek12 wszystko jest ok . Jak na tak starą kartę te 6 % to akurat elegancki wynik . No i najlepsze że te 6 % zrobiło Ci różnicę w takim np. Skyrimie . A jeżeli widzisz różnicę to chyba dobrze , nie uważasz ?

Ja z wyników się cieszę a to jest tylko chwilowe do czasu aż złożę nowego kompa :wink:

areeek12 ,

Pamiętaj tylko o monitorowaniu temperatur, bo karta jest chłodzona pasywnie i może się nieźle nagrzać.