,,Efekty specjalne" we własnym filmie

Szukam programu który będzie łatwy w obsłudze, mogą to być i nawet 2 programy ale żeby miały to czego potrzebuje :slight_smile:

Interesuje mnie opcja cofnięcia w czasie, tzn ze nagrany film będę mógł puścić od tylu.

Potrzebuję również przerobienia tak jakby 2 ujęć w jedno, tzn kamera będzie ustawiona w bezruchu, wtedy jedna osoba z lewej strony obrazu wykona jakis ruch, potem się przemiesci na prawa stronę obrazu i znów wykona coś. Wtedy będę potrzebował poółączyc te 2 ujęcia aby byly w jednym czasie by ta jedna osoba byla równocześnie w 2 miejscach :slight_smile:

Glównie te 2 rzeczy potrzebuje, ale jak ktoś ma jeszcze coś ciekawego w zanadrzu to będę wdzięczny za wskazówki.

tylko i wyłącznie 2 programy

Adobe after effects

Sony vegas

Mam już Adobe after effects 7 tylko jak tam zrobić żebym mógł użyć właśnie tych opcji które wymieniłem powyżej? Bo zanim sam dojdę do tego to szybciej sam przerobie w paincie :slight_smile: joke :slight_smile:

pprrzemek ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A jakiś inny program, albo jakieś szybkie wytłumaczenie jak to zrobić?