Egzamin z angielskiego - gdzie mogę powtórzyć podstawy?

Witam. 15 i 22 maja będę miał egzamin końcowy z angielskiego - najpierw pisemny, a później ustny. Ogólnie idzie mi całkiem nieźle, ale wszystko w zasadzie znam na wyczucie, wiem czego i kiedy użyć, tylko przydałoby mi się powtórzyć trochę teorii. Przez cały rok akademicki nie uczyłem się do okresowych sprawdzianów. Angielski miałem na licencjacie, a potem 3 lata przerwy, więc trochę mi się zapomniało. I tu pojawia się moje pytanie - znacie jakąś naprawdę dobrą stronę, na której są wyjaśnione np. wszystkie czasy i tryby warunkowe? Sam sobie umiem znaleźć takie strony, ale nic mi do tej pory nie odpowiadało. Nie są konieczne ćwiczenia, ale ważne jest zrozumiałe wytłumaczenie pewnych kwestii wraz z przykładami. Dobrze by było, gdyby ten portal zawierał też informacje o tym, w jaki sposób pisać różne teksty, bo i takie coś podobno ma się pojawić na egzaminie, który ma mieć podobno formę podobną do matury i z założenia ma to być poziom B2+. Z góry dzięki za wszelkie propozycje. Pozdrawiam :slight_smile: