Eisystem Laptop DLL

(Mongusek) #1

Witam mam male problemy :smiley:

Bibloteka systemowa DLL user32.dll zostala zrelokowana w pamieci. Aplikacja nie bedzie dzialac prawidlowo powodem relokacji bylo to , ze bibloteka DLL C:\windows\system32\shell32.dll zajmowala zakres adresow zarezerwowany dla systemowej bibloteki DLL....

A druga sprawa to mam problem z przeinstalowaniem windowsa.Na stacionarnym komputerze normalnie przy wlaczaniu komputera instalator sie wlacza a na laptopie :frowning:

Prosze o pomoc chociaz na 1 odp

Z gory Dziekuje :smiley:

(xomo_pl) #2

ad2: zapewne w biosie wyłączono bootowanie z dvd (lub ustawiono jako pierwszy dysk twardy). Musisz wejść do bios i zmienić kolejność urządzeń bootujących:

1:DVD

2:HDD

(Mongusek) #3

No i nic :frowning: zmienilem w biosie kolejnosc teraz pierwsze mam dvd room :frowning:

i mam jeszcze 2 male sprawy : jak wlacza mi sie laptop przy ladowianiu windowsXP wszystko mam mniejsze "rozciagniete do ramek monitora " moze wie ktos jak to powiekszyc ?? :slight_smile:

Ile kosztuja laptopy EiSystem 4413 chcialbym wiedziec czy nie przeplacilem "moge go sprzedac przez allegro jak ktos jest zainteresowany" :slight_smile:

(xomo_pl) #4

płyta oryginalna z systemem?

odpal płytę z windows z poziomu pulpitu, wtedy instalator powinien się włączyć :slight_smile:

(Mongusek) #5

Ok ,

Zrobilem juz wszystko : pzreinstalowalem widnowsa i ok :slight_smile: dzieki za pomoc