Ekran błędu

mam problem. otoz na nowym komputrerze, po zainstalowaniu systemu win xp speed 2 wyskakuje mi ekran bledu, DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL 0x000000A. wyczytalam, ze to blad niezgodnych sterownikow lub sprzetu. w programie burnintest wyszlo 178 errorow dla cd/dvd. ja zupelnie sie na tym nie znam i nie moge normalnie uzytkowac komputera :confused: dodam, ze przeinstalowalam system i nie pomoglo. co zrobic?

viewtopic.php?f=2&t=153217&start=0

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie plików DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum. Wklej go na http://wklej.org a tu daj tylko link do niego.

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Nie krzycz, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

dzisiaj dla odmiany pojawil sie ten sam kompunikat, ale na dole: stop: 0X0000001, NDIS.sys f74…ITD.przeczytalam w necie ze chodzi o steroeniki karty sieciowej czy cos. w oknie polaczenia sieciowe mam dwa polaczenia - jedno jest podlaczone (to z nazwa mojego neta z kablowki), a drugie odlaczone (to z nazwa karty graficznej realtek). sprawdzalam te sterowniki - Realtek Semiconductor Corp., 2008-01-03, Microsoft Windows Hardware Compatibility Publisher. ale dalej nie mam pojecia co moze byc nie tak :confused: