Ekran gaśnie, obraz zamraża się na kilka sekund

Witam. Od kilku dni mam problem odnośnie mojego kompa. Przejdę do konkretów:

  • ekran gaśnie, tzn monitor wyłącza się tak jakby karta przestała wysyłać obraz, po chwili obraz się pokazuje, albo i nie,

  • dziwne zamrożenia obrazu, np. oglądam film i dźwięk leci dalej a obraz jest zamrożony, stanął w miejscu, ale kursor od

myszki porusza się normalnie, albo robię coś na pulpicie i wszytko staje, dłuższe przytrzymanie ctrl alt del powoduje odmrożenie ekranu,

  • kaszana na ekranie, tzn. paski, kratki, ekran śnieży tak jak w telewizorze gdy nie mamy ustawionego kanału.

Na przemian co jakiś czas dzieją się takie rzeczy. Wcześniej komputer działał bez zarzutów!! Zadziwiające jest że

podczas grania (zrobiłem mały test z użyciem Serious Sam) komputer działa OK, nawet na najwyższych detalach i najwyższej obsługiwanej przez monitor rozdzielczości tj. 1600x1200x32.

Reinstalka systemu już była. Kilkakrotne wgrywanie sterowników też. Żadnych wirusów, trojanów czy innego badziewia nie znalazłem, kilkakrotnie skanowałem system. W logu HiJacka wszystko OK. Od strony sprzętowej wszystko wygląda OK. Kondensatory nie są popuchnięte, a wszystko ma dobre chłodzenie. Żadnych bad sektorów na dyskach, skanowałem

kilkakrotnie.

Moja konfiguracja to:

ASRock K8Upgrade-NF3 bios AMI,

AMD Athlon 64 3200+ 2200MHz S754

nVidia GeForce 6200 256MB DDR2 (410MHz/750MHz)

2x 512MB RAM DDR400 TwinMOS

HDD Segate 80GB + Maxtor 60GB

Zasilacz 350W ATX Akyga

Monitor CRT IBM G76 17"

Błagam o pomoc…

miałem coś podobnego myslałem że to stery w koncu od grafy ale nie, mi pomogły stare codeki ffdshow ac3, divix z 2006 roku i program kliper do odtwarzania narazie mam spokuj.jzeli ci chodzi o filmy oczywiscie

Na pewno nie jest to wina kodeków, do tej pory wszystko działało jak należy. Zapomniałem dopisać że w kompie mam jeszcze kartę WLAN Planex Communications 54Mbps. Wiem że powoduje ona konflikt przerwań IRQ. Wyjąłem ją i komputer zdawał się pracować poprawnie. A teraz jak uruchomiłem komputer to połowa aplikacji się wywala. Spróbuje przywrócić system z obrazu Ghosta.