Ekran logowania jak zmienić? jaki program wybrać?

witam, jak zmienić ekran logowania w windows 7, wiem już ze można za pomocą programu Sunrise Seven 1.1 Build 47 ale tam jest ale jak później przywrócić standardowy wygląd jeśli mi się coś nie spodoba?

jaki program polecacie?

Windows 7 Logon Background Changer - jest tu

Dosłownie chwila z forumową szukajką:

wlasny-obraz-jako-tlo-ekranu-logowania-t396325.html

Mozna też przy pomocy tuneup utilities 2010.

ale stosując ten program mogę jednym kliknięciem wrócić do standardowego ekaranu??

Tak.

Ogólnie mówiąc po instalacji i uruchomieniu programu wybierasz interesującą cię tapetę / zdjęcie i zatwierdzasz po jakiś 5 sekundach masz gotowe, by mieć standardowe tło wybierasz standardowy obraz i zatwierdzasz i wtedy powraca tło które miałeś.

Program jest tyle fajny że pokazuje jak będzie wyglądało po zmianie.

Moja rada zainstaluj i uruchom i od razu zrozumiesz co i jak.

Nie wiem, ale w tym co ja Ci podałem, to tak.

a ten program to się jakoś instaluje? bo ściągnąłem rozpakowałęm i tam jest kilka plików exe, pierwszy po uruchomieniu włączył program, ale żadnej instalacji, wszystkie pliki są potrzebne?

Sorry moja wina nie dokładnie napisałem.

Tj. jak rozpakujesz archiwum masz folder “Windows 7 Logon Background Changer” wchodzisz do niego i jeśli uruchomisz plik “Win7LogonBackgroundChanger.exe” włączy się program który będzie działał bez problemu. a jeśli chcesz mieć program zainstalowany i móc go uruchamiać w każdej chwili w folderze “setup” uruchom plik “Win7LogonBackgroundChangerSetup.msi” (możesz też “setup.exe” obojętne) i będzie już zainstalowany i dostępny w menu start -> wszystkie programy -> Windows 7 Logon Background Changer (na samej górze jako skrót).

PS. jeśli wybierzesz instalacje to jak się już zainstaluje folder można usunąć.

zgodnie z poradą zainstalowałem Windows 7 Logon Background Changer program jest świetny ale ostatnio na moim laptopie zaczął pojawiać się problemy typu: sama zmieniała się rozdzielczość przy starcie systemu, lub nić nie było widać - laptop się włącza, słyszę dzwięk, mogę wpisać hasło ale nie widać ekranu logowania ani pulpitu po zalogowaniu, jeśli dobrze zdiagnozowałem problem to właśnie ten program powoduje mi usterki :frowning:

dlatego czekam na wasze opinie użytkowania, i proszę o jakieś alternatywne programy jeśli znacie (do zmiany samego ekranu, bo wiem że są pogramy którymi można zmienić tez wygląd połowy windowsa)

Po co instalować zbędne programy jak sama siódemka oferuje zmianę ekranu logowania bez żadnych programów, sam używam:

wlasny-obraz-jako-tlo-ekranu-logowania-t396325.html

hmm… no tak, ale tu podglądu nie zobaczę, słyszałem o tym ale dzieki za odpowiedz :smiley:

Ale niektórzy nie znają się i wolą się w rejestrze nie bawić więc osobny program jest łatwiejszym rozwiązaniem.

jakie sa jeszcze inne programy do zmiany ekranu log?