Ekran Śmierci... BUGCODE_USB_DRIVER


(Pirania11) #1

Witam. Mam pewien problem dotyczący windy.

Od dłuższego czasu - o ile się nie mylę to od czasu zainstalowania neostrady + samsung WI-FI - występuje u mnie ekran śmierci.

Od razu mówię, że przeglądałem w ciągu 2 miesięcy tyle for na ten temat, że aż głowa boli. Stosowałem się do wskazówek itp. ale nic nie dało rady pomóc. W ostateczności zrobiłem pełnego formata kompa ale i on nic nie dał.

Próbowałem też całą bibliotekę jakoś naprawić, żeby nie było żadnych błędów programem RegistryBooster. Błędy w bibliotece były ale zostały naprawione. Ogólnie cały komputer "zreparowałem". Nie ma żadnych w sumie błędów poza explorer.exe, który występuje od niedawna więc jeszcze się do niego dobiorę, ale wpierw chciałbym coś z tym zrobić.

Co do kompa to mam Pentium (4) 2,4GHz, 768 MB ram, Windows XP Home Edition (orginał - żeby nie było ;p)

Prawdopodobnie to właśnie przez tą neostrade mam te problemy - ogólnie mówiąc to net po prostu czasem mi się sam odłącza i muszę zasadzić mu reseta bo nawet wylogować się nie da. Po resecie ok ale jak oglądam jakieś filmy na necie, czy gram (choć to rzadko bywa) to on się wyłącza - co na dłuższą mete jest męczarnia nie mówiąc już o dodatkowym BUG'u jakim jest ten Ekran śmierci.

STOP z ekranu wygląda następująco: 0x000000FE (0x00000005, 0x82BAE0E0, 0x11063104, 0x82C23AB8)

Z góry dziękuję za pomoc. Będę dozgonnie wdzięczny bo nerwy już mi wysiadają - szczególnie jak biorę się za pisanie książki i muszę zapisywać co minutę.


(deFco247) #2

http://support.microsoft.com/kb/331988/pl


(Pirania11) #3

Ta strona także jest mi znana. Niestety to co na niej się znajduje nie działa wbrew oczekiwaniom. Poza tym nawet ta łatka co tam jest jest nie dla mnie - mam sp3. Swoją drogą pisali na microsofcie ze w sp3 będzie ten problem zlikwidowany, ale nawet sp3 nie daje rady. Nie wiem co jest. Gdyby to było takie proste, że wystarczy zaglądanie na microsoft.com to nie pisałbym tu postu.


(deFco247) #4

Spróbuj łączyć się z Netem bez aplikacji dostępowej Neostrady. http://serwis.magazynyinternetowe.pl/ar ... ej_tp.html


(Pirania11) #5

Heh, niestety ta opcja nic nie daje, dalej to samo. Jednakże kiedy mam wyłączony adapter wi-fi z liveboxa to jeszcze mi się BUGCODE nie zdarzyl. Ale bez tego adaptera nie bede mial neta, wiec to troche bez sensu by było - chyba, że i na to jest środek zaradczy ^^ Póki co jestem w martwym punkcie.


(Olixxx94) #6

Patrz :arrow:

http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=11