Ekran śmierci przy uruchamianiu DScalera

Witam. Już cieszyłem się z telewizji z dżwiękiem, gdy niespodziewanie pojawił mi się ekran śmierci. Co dziwne dżwięk był nadal, tylko że przez blue screen nic nie było widać… A oto streszczona sygnatura błedu:

plik z którym jest problemik: klif.sys

A tam coś na dole pisało : PAGE_FAULT_IN_MONPAGED_AREA

Niżej, bo jakiiś beblotach: Stop: 0x00000050 (0x8719773A, 0x00000000, 0xF5222F73, 0x00000000)

POMOCY! !!

Napisz dokładnie jaki komp co i jak bo to co napisałeś to jeden wielki bełkot.

Karta tv to Philips Proteus (7134) WDM Video Capture. Problem pojawia się, po kilku sekundach od włączenia DScalera. Gdy go uruchamiam, leci sobie polsat, a po chwili wiadomo co się dzieje… Jeżeli potrzeba więcej informacji, proszę przyblżyć, co muszę jeszcze podac… Dodam, że wcześniej podobny błąd wystąpił, gdy oglądałem TV innym programem. W DScalerze się to nie zdarzało, chyba zaczęło się po po podłączeniu magicznego białego kabelka audio (karta tv - karta dżwiękowa)…

mówisz o tym w środku kompa z czterema pinami?

Dokładnie…

ale jak go nie podłączysz to nie będziesz miał dźwięku z tv…

spróbuj go odwrotnie podłączyć…

Niemoge, bo to taki inny kabelek jest. z jednej strony jest duza wejsciowka, a z drugiej strony od duzej, wychodzi taka mniejsza. Ta mniejsza jest podlaczana do karty tv…

ale jedną ze wtyczek podłącz odwrotnie

Dzieki wielkie, po tej operacji, w następstwie uruchomiania pc-ta, na monitorze nie było nawet bluescrena, był czarny jak murzynek bambo, a z głebi mej maszyny powtarzał się nieprzyjemny długi pisk.