Ekran sypie blue screenami I wywala taki błąd:


(Kronic) #1

Witam.Moze mi ktos dokladnie pomoze co jest tego przyczyną.Podaje fotke tego co jest po wywalniu sie kompa: http://www.voila.pl/033/cng8z/?1 z tego co wyczytałem z neta to niby powoduje aktualizacja dla Visty KB-932596.Czyli jakas aktualizacja mechanizmu ochrony poprawek jądra w systemie Windows dla komputerów z procesorem x64.Ale znowu z tego co patrzałem to ona nie jest taka nowa.Panowie korona dla tego kto coś mi doradzi przez co tak sypie blue screenami.Dla formalnośći posiadam wersje Visty 64bit.


(adam749) #2

Zobacz tu. Jak masz te aktualizacje to je wywal.


(Kronic) #3

Wywaliłem juz to dawno.Tylko czemu to sie działo od paru dni dopiero.Przeciez ta aktualizacja jest dosyc stara.Z czym ona mogła by kolidować?O to jest pytanie.

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 18:34 został dopisany post przez kronic

Panowie wymiekam dzis znowu wywaliło blue screena z błedem.Pomużcie czego szukać to samo wywaliło jak na screenie co podałem.Za co sie wziąć i co sprawdzać????


(Silverp) #4

Przeszedłem niedawno podobną operację z komputerem na skutek zawinionego przeze mnie błędu instalacji wtyczki do Seamonkey. Lekarstwo znajdziesz tu, krok po kroku pięknie wytłumaczone. Doradzam analizę ze wsparciem z netu.

http://forum.purepc.pl/temat/FAQ/8/Debu ... try1167930


(Alden Jone) #5

Przeczyść rejestr Ccleanerem i zrób oczyszczanie dysku, klikając na jego właściwości i zakładkę "oczyszczanie dysku".