Ekran Uruchamianie system Windows=brak odpowiedzi

(Dawidziolek) #1

Witam, posiadam laptopa firmy TOSHIBA zakupionego 2 miesiące temu. Od jakiegoś czasu mój laptop ma problemy z uruchomieniem się. Albo włącza się bardzo długo (1 godz. 2 godz.) albo w ogóle dopiero po kilkakrotnych resetach się uruchamia. Jestem zielony w kwestiach informatyki więc proszę o wyrozumiałość. Co może być tego powodem?

puszczak11 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(system) #3

Przez tą godzinę co się uruchamia to co się pokazuje na ekranie?

Gwarancje masz?

(Dawidziolek) #4

Uruchamianie systemu Windows…

A jak się nie włącza to dopiero po kilku resetach zadziała ; ]

Gwarancje mam ale trochę mi to nie pasuję bo bym poczekał trochę na komputer a jest on mi potrzebny…

(pawcio1212) #5

skan programem hd tune

zdjęcia z zakładek healt i errorscan(pełne nie szybkie)

jeżeli z dyskiem będzie wszystko ok to

http://www.nieprzegap.com/?przywracanie … aptopie,42

+(plus)

http://www.pcworld.pl/news/376935/Crapw … mieci.html

albo

zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

(Dawidziolek) #6

scaled.php?server=109&filename=screen1ic.jpg&res=landing

scaled.php?server=221&filename=screen2hl.png&res=landing

I co mam zrobić teraz?

(pawcio1212) #7

health nie pokazuje

poszukaj w biosie informacji o SMART np SMART Disabled znajdziesz to zmieniasz disabled na enabled

(Qwe2208) #8

Sprawdź jeszcze jedno rozwiązanie - w chwili kiedy czekasz na uruchomienie systemu uruchom menadżera zadań (alt + ctrl + delete) -> następnie PLIK -> URUCHOM -> explorer.exe

Jeśli już uruchomisz system wpisz z linii komend: chkdsk /f

Jeśli to nie pomoże ja bym na Twoim miejscu postawił na nowo system - pewnie masz partycję recovery. Moim zdaniem to kwestia systemu - w serwisie zapewne nie zrobią nic więcej, a komputera nie będziesz miał przez co najmniej tydzień…

Zakładam, że robiłeś test pamięci jakimś memtestem?