Eksplorator Windows nie działa

Pewnego razu po włączeniu komputera i załadowaniu użytkownika pokazała się tylko tapeta bez żadnych ikon, paska zadań itp. Jedyne co dało się uruchomić to menedżer zadań. Próbowałem włączyć z niego eksplorator Windows ale to na nic. Przeinstalowałem system już 2 razy, ale po paru obowiązujących restartach komputera (aktualizacje, sterowniki tego wymagają) stało się to samo. Na dodatek avast! daje komunikaty o ataku niejakiego DCOM Exploit. Skanowałem wszystko wszystkim ale nic nie zostało wykryte. Co się może dziać?

  1. Napisz jakiego masz kompa (sprzęt), czasami to podzespoły mogą powodować problemy. Może podkręcałeś, zmieniałeś ustawienia w Biosie, masz oryginalny system? Dziwne, że

  2. Daj log z HiJackThis.

  3. Zainstaluj jakiś pakiet Internet Security (polecam Norton), testowo na parę dni, zrób pełne skanowanie.

Zagrabs ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Hmmm powiem tak zainstaluj system bez podlaczenia do netu wyjmij kabel z kompa i zainstaluj system , potem zainstaluj wszystkie sterowniki i avasta :wink: Daj znac jak poszlo :wink:

A tryb awaryjny i przywróć punkt systemu.

Po kolei: Co do sprzętu nie mam wątpliwości - wszystko jest ok. W biosie nic nie zmieniałem. Mam oryginalny system. Nawet w trybie awaryjnym eksplorator Windows nie działa.

Dodane 14.01.2009 (Śr) 13:25

Już sobie poradziłem z problemem - temat do usunięcia.

Dodane 14.03.2009 (So) 12:21

Problem znowu powrócił :frowning: Oto log http://wklejto.pl/28729