Eksplorator Windows nie działa


(M Zagrabinski) #1

Pewnego razu po włączeniu komputera i załadowaniu użytkownika pokazała się tylko tapeta bez żadnych ikon, paska zadań itp. Jedyne co dało się uruchomić to menedżer zadań. Próbowałem włączyć z niego eksplorator Windows ale to na nic. Przeinstalowałem system już 2 razy, ale po paru obowiązujących restartach komputera (aktualizacje, sterowniki tego wymagają) stało się to samo. Na dodatek avast! daje komunikaty o ataku niejakiego DCOM Exploit. Skanowałem wszystko wszystkim ale nic nie zostało wykryte. Co się może dziać?


(Góral105) #2
  1. Napisz jakiego masz kompa (sprzęt), czasami to podzespoły mogą powodować problemy. Może podkręcałeś, zmieniałeś ustawienia w Biosie, masz oryginalny system? Dziwne, że

  2. Daj log z HiJackThis.

  3. Zainstaluj jakiś pakiet Internet Security (polecam Norton), testowo na parę dni, zrób pełne skanowanie.


(Agatonster) #3

Zagrabs ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Etagrats) #4

Hmmm powiem tak zainstaluj system bez podlaczenia do netu wyjmij kabel z kompa i zainstaluj system , potem zainstaluj wszystkie sterowniki i avasta :wink: Daj znac jak poszlo :wink:


(Dziadek43) #5

A tryb awaryjny i przywróć punkt systemu.


(M Zagrabinski) #6

Po kolei: Co do sprzętu nie mam wątpliwości - wszystko jest ok. W biosie nic nie zmieniałem. Mam oryginalny system. Nawet w trybie awaryjnym eksplorator Windows nie działa.

-- Dodane 14.01.2009 (Śr) 13:25 --

Już sobie poradziłem z problemem - temat do usunięcia.

-- Dodane 14.03.2009 (So) 12:21 --

Problem znowu powrócił :frowning: Oto log http://wklejto.pl/28729