Eksplorator Windows przestał działać - Win 7 64bit

(Mrmichalw) #1

Witam :slight_smile:

Zdaję sobie sprawę jak wiele takich tematów jest w Internecie, ale niestety żaden z nich nie pomógł rozwiązać mojej wersji tego problemu.

Posiadam od niedawna notebook ASUS N75S.

Po wejściu w Mój komputer, czasami trochę dłużej wyskakuje ten błąd. Bywa też, że Eksplorator działa bezproblemowo.

System stoi tak jak go dostarczono z lapkiem + kilka programów z których korzystam.

Załączam link do logu z programu Combofix -> http://wklej.org/id/592379/

Bardzo proszę o rozwiązanie mojego problemu :slight_smile:

Pozdrawiam,

Michał Wójtowicz

(MariuszListecki) #2

Programy z których korzystasz wszystkie bez Witaminek Od Lekarzy takich jak firma farmaceutyczna Skidrow Razor 1911 I tym podobnych

Masz jakies Gadzety powłaczane Bo one terz lubią tak sie wieszać

(pawcio1212) #3

myślę że kastracja systemu programem combofix nic nie pomogła

a od kiedy to się dzieje i co robiłeś zanim to się stało

(Ryszard Adamek) #4

Witam. Miałem podobny problem. Pomogła defragmentacja systemu. Pozdrawiam

(DiamondBack) #5

:lol: ja również pozdrawiam :slight_smile:

Spróbuj odinstalować wszelkie crapłejry od producenta.

(Mrmichalw) #6

Od kiedy - właściwie to od początku. Lapcia mam dopiero 2 dni. No i próbuje coś z nim zrobić. Na chwilę obecną defragmentacja nie pomogła. Wszystko co zbędne z autostartu w kosz też nie pomogło. Cracki Skidrow Razor brak. Gadżety Windows wyłączyłem wszystkie.

Na razie wszystkie z tych rzeczy nie przyniosły poprawy. Aktualnie idę za radą z postu powyżej - próbuję odinstalować crapware.

(MariuszListecki) #7

Tak sie zastanawiam wyłącz areo jeszcze

(Mrmichalw) #8

Panie i panowie, odinstalowanie crapware pomogło. Podejrzewam, że głównym winowajcą był program ASUS Web Storage , dlatego że integruje się z Eksploratorem - ikonka ASUS w sekcji Dyski sieciowe w Moim komputerze. Zresztą samo odinstalowywanie tego programu miało tam w jednym z etapów opis Restart exploratora Windows.

Także dziękuję za pomoc, i pozdrawiam życzliwych userów :slight_smile: