Eksplorator Windows przestał działać WIN 7

Witam,

Mam problem od wczoraj, a mianowicie na moim laptopie (Samsung np300e5c-a02pl) wyskakuje błąd: Eksplorator Windows przestał działać. Niestety tryb awaryjny również nie działa (wiersz poleceń chyba działa ale nie znam się na tym żeby samemu coś z tym zdziałać), wszystko zamula i nic nie da się kliknąć, nic odinstalować, zainstalować, włożyć pendrive z programem do czyszczenia kompa, skanować antywirem, nie działa po prostu nic. Samsung solution jak i przywracanie systemu z przed kilku dni nie pomaga, nie chce robić pełnego formatu bo mam na komputerze sporo swoich rzeczy, których nie chciałbym stracić.

Jest na to jakaś rada? Wyszukałem pełno tematów w google o podobnej przypadłości jednak w każdym temacie dało się cokolwiek zrobić, u mnie niestety nie da się nic kliknąć bo od razu wywala błąd i mogę sobie tylko pulpit i ikonki pooglądać :confused:

Proszę o pomoc.

Dziękuję.

Odłącz zasilanie i wyjmij baterię na kilka minut. Po uruchomieniu powinny się wyświetlić opcje naprawy systemu, bądź przywrócenia ostatniej dobrej konfiguracji.

Niestety naprawy systemu jak i przywracanie ostatnich dobrych konfiguracji nic nie pomaga.

Podaj logi OTL według poradnika użytkownika Atis

Niestety nie działają wejścia USB więc spróbowałem z płytą, coś niby się zgrało i jakiś pliczek mi się pokazał jednak nie wiem czy jest to kompletny log, czy jakiś urywek czy też może zupełnie coś innego.

http://www.wklej.org/id/1039841/

Dodane 16.05.2013 (Cz) 10:58

Nikt nie potrafi pomóc i zinterpretować tych logów?