Eksport danych Firefoksa (ciasteczka historia i hasła)

Witam ;] mam następujący problem ;] chce przenieść dane (zapamiętane hasła, historię, zakładki)z firefoxa 3 z ubuntu na debiana ale mam problem. gdzie to się mieści?

zajrzałem do .firefox w katalogu domowym i jest tam jedynie plik appreg

a w /usr/share/firefox/defaults/pref znalazłem apturl.js

w /usr/lib/firefox znalazłem dwa foldery z mięskiem folder plugins i extensions

no w plugins to wiem że są wtyczki a w extensions to chyba dodatki z ubuntu

więc pytanko gdzie historia, ciastka i zapamiętane hasła?

Ja zawsze zostawialem sobie jedynei .mozilla z /home i było ok - hasła historie itp miałem :slight_smile:

Plichu , ja też ale… no właśnie ;] zawsze jak wcześniej zaglądałem było znacznie więcej plików w folderze .firefox troszkę się boję bo mam ważne rzeczy zapamiętane a chcę zejść z ubuntu bo mnie męczy trochę…

Wydaje mi się, że wystarczy skopiować .mozilla z katalogu domowego, gdyż tam są przechowywane twoje zakładki itd, gdybyś miał kilka kont użytkowników, zauważyłbyś, że na każdym innym koncie użytkownika są tylko jego preferencje, czyli zakładki strona startowa itd.

Pozdrawiam!

roobal , hmm… ale to wszystko mieściłoby się w jednym pliku? trochę się boję o te dane… bo mam w nich m.in hasło na to forum, dostałem je mailem bo wcześniejszego zapomniałem a konto mailowe uwaliła mi koleżanka ;] więc sytuacja trochę patowa bo nie tylko hasło z tego forum jest w przeglądarce są też inne i to ważne… i też nie pamiętam bo miałem w mailach… :confused:

na pewno jest to w /home :slight_smile:

zrób backup /home (jakby coś poszło nie tak)

znalazłem! !!