Eksport wiadomości z Outlook 2003

Witam, wie ktoś może jak wyeksportować wiadomości z programu Outlook 2003 tak, aby np. po formatowaniu dysku, reinstalacji wina i offica dalej mieć je w folderze “Skrzynka odbiorcza” (tzn. można by je tam wprowadzić)?

Myślałem już, żeby ręcznie skopiować wiadomości, ale za żadne skarby nie mogę znaleźć folderu na dysku, w którym Outlook sobie te wiadomości trzyma.

Liczę na pomoc ;).

Najlepiej zrób to programem:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=68&id=535

:smiley:

Trochę to było skomplikowane aby odzyskać foldery z pliku *.exe, ale udało się :D. Dzięki boczi :slight_smile:

a czy nie bylo latwiej skorzystac z takiej opcji eksport w menu plik???

Ludzie patrzcie moze na menu/help programow zanim zadacie takie pytania.

Przepraszam bardzo, ale nie wiem czy sam próbowałeś wyeksportować całą zawartoś folderów osobistych w ten sposób… Chcesz? Spróbuj - powodzenia.

Tak probowalem i jakos wszytsko jest ok.Dodam ze robilem to niejednokrotnie. Trzeba tylko zaznaczyc caly folder lokalny o eksportu. Podobnie jak eksport dziala male narzedzie MS “outlook backup”, ale ono jest bardziej na wypadek jakby wysypal sie plik *.pst. jedynym mankamentem tego sposobu jest brak eksportu ustawien kont pocztowych, ale pisales tylko o wiadomosciach.

No i spróbowałem jeszcze raz, ale dziwnym trafem eksportują się tylko same wiadomości, tzn. tekst. Nia ma załączników, ani obrazów. Plik utworzony przez program bocziego ma 36 MB, a ten 600 KB…

Kopia zapasowa folderów osobistych MS Outlook 1.0

Robi tylko kopię zapasową plików PST (w których przechowywane są wiadomości wraz z załącznikami), NIE eksportuje ustawień kont, reguł, bezpiecznych i zablokowanych nadawców itd.

Kopię zapasową można też wykonać kopiując po prostu plik Outlook.pst z lokalizacji:

C:\Documents and Settings[nazwa użytkownika]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Outlook Przed wykonaniem tej operacji zalecam wykonanie kompaktowania wiadomości w celu zmniejszenia rozmiaru pliku PST

Po formatowaniu komputera zakładamy jeszcze raz skrzynkę i PRZED pierwszym ściągnięciem wiadomości wyłączamy Outlooka i nadpisujemy plik Outlook.pst

Ja nigdy nie mialem z tym problemu. Jezeli cos u Ciebie nie dziala z tym to napisz o supportu MS :slight_smile: