Eksport zakładek

Mam zadanie do wykonania

znajomy prosi o przesłanie o część moich zakładek z ff ( ok 500 ) jak to zrobić,

dodam że eksport bookmarks nie sprawdza sie do konca gdyż eskportowane są wszystkie zakładki a ja chę mu przekazać tylko część

Możesz zrobić tak. Zakładki -->Zarządzaj zakładkami, w prawym oknie zaznaczasz zakładki ,które chcesz wysłać. Klikasz na danej zakładce z wciśniętym klawiszem Ctrl i przechodzisz do następnej. Jak już zaznaczysz te które chcesz, to klikasz Plik i wybierasz Eksportuj. Wskazujesz ścieżkę zapisu i możesz to wysłać do znajomego.

niestety wskazany sposób nie zadziałał, ponownie zapisały sie w pliku bookmarks wszystkie zakładki a nie tylko te zaznaczone

No to musisz się posiłkować zewnętrznym programem WYBIERZ i zastosuj.

A czy jest jakiś inny sposób, na komputerze nie mogę instalować żadnych programów, nie mam uprawnień administratora

Jak masz włączoną usługę “Harmonogram zadań” to bez problemów możesz się zalogować na konto “SYSTEM” przy pomocy Wiersza poleceń :smiley:

A tak na serio, to jeżeli nie masz uprawnień, to poproś admina, zęby ci doinstalował te programy.

Niestety instalowanie jakichkolwiek progamów innych niż używane w formie jest surowo zabronione, admin też ma szefa.