Eksport zakładek

(dao) #1

Mam zadanie do wykonania

znajomy prosi o przesłanie o część moich zakładek z ff ( ok 500 ) jak to zrobić,

dodam że eksport bookmarks nie sprawdza sie do konca gdyż eskportowane są wszystkie zakładki a ja chę mu przekazać tylko część

(popula) #2

Możesz zrobić tak. Zakładki -->Zarządzaj zakładkami, w prawym oknie zaznaczasz zakładki ,które chcesz wysłać. Klikasz na danej zakładce z wciśniętym klawiszem Ctrl i przechodzisz do następnej. Jak już zaznaczysz te które chcesz, to klikasz Plik i wybierasz Eksportuj. Wskazujesz ścieżkę zapisu i możesz to wysłać do znajomego.

(dao) #3

niestety wskazany sposób nie zadziałał, ponownie zapisały sie w pliku bookmarks wszystkie zakładki a nie tylko te zaznaczone

(popula) #4

No to musisz się posiłkować zewnętrznym programem WYBIERZ i zastosuj.

(dao) #5

A czy jest jakiś inny sposób, na komputerze nie mogę instalować żadnych programów, nie mam uprawnień administratora

(Chaker Osiedlowy) #6

Jak masz włączoną usługę "Harmonogram zadań" to bez problemów możesz się zalogować na konto "SYSTEM" przy pomocy Wiersza poleceń :smiley:

A tak na serio, to jeżeli nie masz uprawnień, to poproś admina, zęby ci doinstalował te programy.

(dao) #7

Niestety instalowanie jakichkolwiek progamów innych niż używane w formie jest surowo zabronione, admin też ma szefa.