Elektronika do dysku Western Digital

Witam

Posiadam dysk Western Digital model WD800JB-00JJC0. Niestety ktoś wyciągnął kieszeń podczas pracy dyski i spalił mi się. więc teraz do Was pytanie gdziem mogę kupić do niego elektronikę i może wiecie jaką elektronikę moge w nim mieć aby hulał bo wiem że da się elektronikę przełożyć z innego dysku ale niestety na google tego nie znalazłem. Więc proszę o pomoć ponieważ dane na dysku są bardzo ważne

heh mało wiesz, potrzebujesz elektronikę od drugiego takiego samego dysku (seria,model,wielkość, firmware) by ruszyło - szukaj na allegro,ebay

czyli rozumiem że wszystkie parametry muszą się zgadzać? Ponieważ ja tylko dane chcę przerzucić a nie używać nonstop dysku. wiec dlatego pytam czy jest jakiś zamiennik tej elektroniki ponieważ ja to potrzebuje tylko na 15 min

są firmy które wypożyczają elektroniki od konkretnych dysków. ale to trochę kosztuje a samo wyjęcie talerzy/odzyskanie danych jeszcze więcej. na własną rękę możesz próbować znaleźć właściwą elektronikę. wszystkie parametry muszą być takie same.