Email z MICROSOFTU?

zna ktoś angielski bo tłumaczgogle trochę mnie zawodzi ,przed chwila dostałem takiego emaila , co to jest to znowu jakieś naciąganie?

OFFICIAL WINNING NOTIFICATION.

We are pleased to inform you of the release of the long awaited results of Sweepstakes promotion organized by Microsoft, in conjunction with the foundation for the promotion of software products, (F.P.S…) held this JUNE 2008,in The Netherlands. Where in your email address emerged as one of the online Winning emails in the 2nd category and therefore attracted a cash award of 250,000.00 (Two Hundred and Fifty Thousand Euros) and a Dell laptop.

To begin your claim, do file for the release of your winning by contacting our Foreign Transfer Manager:

The Microsoft Internet E-mail lottery Awards is sponsored by our CEO/Chairman, Bill Gates and a consortium of software promotion companies. The Intel Group, Toshiba, Dell Computers and other International Companies. The Microsoft internet E-mail draw is held periodically and is organized to encourage the use of the Internet and promote computer literacy worldwide.

Congratulations!!

Sincerely,

Mrs.Hillary Vanderpool

Promotions Manager.

Jak się nie kontaktowałeś nic a nic z tą firmą, to na pewno wysłąli to spamerzy. To na pewno spam.

Pisze tu, że niby wygrałeś 250.000 euro i laptopa Dell, za to, że jesteś na drugim miejscu…

Ja dostaje tego typu maili masę, więc byłbym już bardzo bogaty gdyby to była prawda :slight_smile: A takie maile olewać bo nikt nie rozdaje pieniędzy.

Ja dostaje takie spamy z freelotto

pokaż jeszcze z jakiego mail to wysłano to Ci powiemy czy to spam czy faktycznie wygrałeś 250.000 € i laptopa

microsoft102@edge.net z tego adresu a wygląda tak

czyli to nie jest email microsoftu. Ich e-mail wygląda tak :

A ten e-mial pochodzi z serwisu edge.net.

a skontaktować mam się niby a tym

Mr. Smith Van Henrik

Tel:+31-647-205-377

Fax:31 847-300-758

Email:microsoft.awardsdepartment@gmail.com

oszustwo, nie odpowiadaj na to, tylko usuń. mail pochodzi z gmail.com, każdy tam sobie może założyć pocztę.

Raczej wątpliwe, by MS miał takie konta mailowe na GMAIL. Jeśli byłby to jakiś konkurs, to mail pewnie miałby jakąś “microsoftową” domenę.

jasne ,jak bym policzyłte różne emaile co dostałem przedtem to miałbym kasy… a ten zaskoczył mnie tylko dlatego że niby microsoft, stąd moje wątpliwości, :roll: dzieki

Jak już to by z hotmaila wysylali.

A JAKIE TO MA ZNACZENIE? coraz więcej tego spamu … ot i wszystko

Człowieku! Wygrałeś 250 pierdzielonych baniek i jeszcze ci źle? :stuck_out_tongue:

@UP zapomniałeś o laptopie ^^.

A tak na serio, wywal w diabły ten e-mail bo to spam.

:smiley: tak zrobiłem, ,dzięki , przez chwile byłem bogaty :smiley: :wink:

Ha…

A ja dostałem podobny email z adresu:

“MICROSOFT WINDOWS XP”

Tyle że bez laptopa, ale za to 500000 funtów. :slight_smile:

I co teraz? Mogli się spamerzy postarać i “skombinować” taki adres, czy może jestem bogaty? :lol:

Bez problemu można wysłać maila z takiego adresu. Wystarczy prosta edycja nagłówków.

wystarczyło wejść w ten adres co Ci podali ty masz mniej więcej wytłumaczone co to za spam http://translate.google.pl/translate?u= … 1&ie=utf-8

To szczęściarze z was. Wygrywacie takie kwoty od MS, a ja ledwo wiążę koniec z końcem i MS nigdy nic do mnie nie napisał :frowning: