Emoty z forum do gadu gadu

wiem ze to smieszny i wrecz tragiczny temat ale mam problem i zarazem pytanie czy jest mozliwe wstawienie emotek z forum zeby byly pod gg?? Probowalem tych tutoriali z tym ze do pliku o nazwie 1 zeby tam powrzucac nawet zrobilem ten gupi plik txt tydzien sie z tym bawilem a w gg nawet ich nie wyswietlilo ponadto jak staram sie wyslac je jakos obrazek to ich wogole nie wysyla do drugiej osoby czy moze ktos mi pomoc??

emotikony sa z tad

http://www.anime.fora.pl/posting.php?mode=smilies

no i mam od admina jeszcze ten plik z tymi hamsterami (emotami) prosze pomocy :roll:

słuchaj nie wiem jak to zrobić poprawnie ale ja ci mogę powiedzieć jak ja to robię po mojemu :wink:

jak masz emoty/gify.

najedżam myszką na wybraną emotę i klikam prawym przyciskiem myszy. otwiera mi się okno i wybieram zapisz obraz jako… i otwiera mi się kolejne kolejne okno, gdzie ma mi zapisać. zazwyczaj wybieram w obrazy. pliki muszą mieć rozszerzenie .gif

mam zapisane te emoty w wybranym folderze. zapiane w folderze się nie ruszają ale to nie kłopot.

jak chce użyć na gg to w oknie dialogowym, zaraz obok typowych emot jest ikonka wklej obraz czy jakoś tak. klikam na nią i szukam tego folseru z emotami. wybieram emote i klikam dwa razy albo wybiram otwórz. kwestia gustu. emota wskakuje na gg i wysyłasz jak każdy obrazek. w gg te gify pięknie się ruszją :D. może być problem z dotarciem do osób które mają statut jako niewidoczne na gg ale nie zawsze.

ja innego sposobu nie znam a tem ni działa :slight_smile:

powodzenia

pozdro

Panie kolego jak pisalem wyzej owa metoda rozniwez nie dziala ;/ bo probowalem i sie pytalem wszystkich czy dostaja i mowili ze nie nawet od jedenj osoby slyszalem ze jakies “x” dostala zamiast obrazka i niezaleznie od tego czy jest dosepna ta osoba czy nie i tak nie chca dojac a emoty sa w formacie .gif :cry: :roll:

Jak dodać te emoty do tego dennego Gy Gy?

jason.gif

suicideblowheadoff.gif

smierc.gif

Popkaznodzieja.gif

google-dedektyw.gif

birthday.gif

snipersnajpershoot.gif

1leatherfaceTexasChaibsawMassacre.gif

@up

nice spam…

Dostała jakieś “X” zapewne dlatego, że nie zapisałeś emota na kompie tylko przeciągnąłeś obrazek do okna dialogowego. Program w takich sytuacjach nie ma skąd odczytać pliku i wysyła takie dziwne znaczki. Najpierw klikasz na obrazek>“zapisz obraz jako”>koło listy emotów masz taki przycisk bodajże z krajobrazikiem, klikasz>wybierasz ten obrazek.