Emsisoft Anti Malware twój komputer jest częściowo chroniony

Mam program Emsisoft Anti Malware który posiada częściową ochronę nie mogę aktywować bezpiecznego surfowania i kontroli zachowań po naciśnięciu odpowiedniej ikony nie chce się zaptaszkować czy ktoś spotkał się z takim zachowaniem programu.

Jaka wersja ? Aktualna ? Problem wystąpił po instalacji czy pojawił się ot tak sobie ?

Wyłącz program z traya, zatrzymaj usługę Emsi AM w menadrzerze. Odpał ponownie program.

Wersja najnowsza programu mój problem wystąpił już jakiś czas temu dzisiaj program odinstalowałem i zainstalowałem i problem nadal był po twoich wskazówkach Lukasz uzyskałem tylko to że w ikonach bezpiecznego surfowania i kontroli zachowań ukazały mi się ptaszki, ale nadal na stronie głównej programu mam komunikat twój komputer jest częściowo chroniony.

W pierwszym kaflu od lewej,na głównej stronie, co tam widnieje podaj zrzut ekranu.

Problem sam się rozwiązał podejrzewam błąd w samym programie, gdyż po powtórnym uruchomieniu komputera program zaktualizował się do najnowszej wersji i błąd już nie występuje (mam nadzieje, bo numeru wersji w programie nie ma)

 

PS.Głupio to rozwiązali z informacją o wersji programu z tego co widzę mam najnowszą.

klik w O programie i pod nazwą masz wersję = 9.0.0.4546

liczba sygnatur jest w tooltipie po najechaniu na “Program jest aktualny”