Emulator comba gitarowego


(Irnmaiden) #1

Witam :slight_smile: Poszukuję programu, który pozwoli mi na dodawanie efektów po podłączeniu gitary elektrycznej do komputera. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku i możliwości gry w czasie rzeczywistym :slight_smile:


(aro1978) #2

Najlepsza jakość dźwięku i bardzo fajne efekty uzyskałem na tym: http://guitarfx.net/ . Próbowałem tez innych, profesjonalnych programów np. Native Instruments Guitar Rig, ale opóźnienie i zniekształcenia były tak duże, ze dałem sobie spokój. Ty jednak możesz spróbować - może u ciebie będzie ok.


(Irnmaiden) #3

Ja gram na gitarze Fender Stratocaster i potrzebuję jakichś dobrych efektów do heavy metalu :slight_smile:

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 0:06

Jeszcze pytanko :slight_smile: Przez co lepiej podpiąć gitarę, przez Wejście liniowe czy MIC ???


(aro1978) #4

W Guitar Fx masz parę przesterów oraz innych efektów do wyboru - możesz spróbować - jeśli nie będzie ci pasować to nic nie tracisz :wink:. A gitarę podpinam pod wejście mikrofonowe (po uprzednim wyłączeniu wzmocnienia wstępnego). Wejście liniowe jest za mało czule - przynajmniej u mnie. :slight_smile:


(Malywodzu) #5

Ja kiedyś bawiłem sie takim programikiem: Guitar FX Box. http://www.guitar-fxbox.com/fxbox26.zip. Overdrive mizerny raczej, ale ciekawe niektóre efekty, flanger, chorus itp. :slight_smile: